Богатые люди готовы платить не только за работу или жизненные удовольствия, но и за умелое совмещение и того, и другого.
Сегодняшнюю «вакансию мечты», о которой рассказывает Jobs.ua, щедро предоставил 26-летний Мэтью Лепра из Австралии. Владелец нескольких магазинов и известных тренер семинаров о том, как преуспеть, Мэтью стабильно имеет доход в 120 000 американских долларов.
Он уверен, что «путешествия во время работы позволили ему жить идеальной жизнью», и теперь, он готов подарить такую же возможность кому-нибудь еще.
Делать это бизнесмен собирается, открыв вакансию помощника, который путешествуя вместе с миллионером, будет помогать ему в ведении бизнеса.
Кандидат обязан разбираться в работе с компьютерами и ведении страниц в социальных сетях. От него ждут организованности, амбиций и веселый нрав, при умении легко покидать зону комфорта. Помощник будет получать порядка 4 300 долларов в месяц.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.