RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации
 3. Все о подборе персонала

Публикации "Все о подборе персонала"

Страница 1 из 26

«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.

 • Реінтеграція ветеранів: поради для роботодавців

  3 сентября 219

  Після завершення війни в Україні налічуватимуться сотні тисяч ветеранів. Втім, ця проблема й наразі є актуальною. Розглянемо добірку порад для роботодавців, як зробити реінтеграцію ветеранів максимально ефективною та продуктивною для обох сторін.

 • Як використовувати соціальні мережі для залучення найкращих талантів

  17 августа 284

  Запрошую вас ознайомитися з наступними порадами щодо використання соціальних мереж для залучення найкращих талантів до вашої компанії.

 • Як перевірити реальні навички кандидата

  9 июля 505

  Для рекрутера великим випробуванням стає перевірка кандидата, його справжніх знань та умінь, виявлення слабкостей та прогалин, а головне: відповідність запиту роботодавця.

 • Як сорсеру використовувати ChatGPT в роботі

  14 мая 760

  ChatGPT насправді володіє вміннями, які стануть в нагоді багатьом спеціалістам. Давайте дізнаємось як.

 • Аутсорс охорони праці: що це таке, коли та кому потрібний

  4 мая 654

  КЗпП в Україні встановлено, що на промислових підприємствах обов’язково потрібно організувати службу з охорони праці, якою б керував професійний спеціаліст - інженер в цій сфері. Тож, якщо компанія не може дозволити працевлаштування такого спеціаліста, але керівник має намір організувати цю ланку в повній відповідності до законодавчих норм, найкращий вихід - звернутися до аутсорсингу охорони праці.

 • Сторітелінг у рекрутингу: як це працює

  7 апреля 265

  Компанії, які вдаються до використання сторітелінгу в просуванні свого бренду, можуть отримати низку переваг перед своїми конкурентами. В цій статті пропонуємо вам з’ясувати, як це працює.

 • Як шукати співробітників, якщо ви відкриваєте офіс в Польщі: поради рекрутерки

  28 марта 132

  Чимало українських компаній, які вимушено релокувалися до Польщі, шукають там співробітників. Однією з перепон на цьому шляху є відмінності між українським та польським ринком праці. Пропонуємо вам добірку порад, як шукати співробітників, якщо ви відкриваєте офіс в Польщі.

 • Найпоширеніші стереотипи про працівників, яким за п’ятдесят

  9 марта 186

  В основі нелюбові роботодавців до працівників, яким за п’ятдесят, лежить багато міфів та стереотипів. В цій статті від порталу з працевлаштування Jobs.ua спробуємо розвінчати найпоширеніші стереотипи про працівників, яким за 50+.

 • Прихована сила інтровертів як працівників

  23 февраля 204

  В цій статті від порталу Jobs.ua спробуємо поглянути на прихований потенціал інтровертів, яким вони володіють і який може бути корисний їхнім роботодавцям, якщо знати, як правильно використати «тиху силу» інтровертів.

 • Професійні риси ефективного топ-менеджера

  2 декабря 2022 476

  Портал з працевлаштування Jobs.ua досліджував, якими професійними рисами повинен володіти ефективний топ-менеджер. Відповідь – далі в статті.


Ctrl →
1 из 26

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх