Меньше одной пятой работодателей предоставляют молодежи возможность проходить практику на своих предприятиях, а более половины заявляют, что не делают упор на рекрутинг выпускников колледжей и школ. Только одна десятая преподавателей отметили, что годность их студентов для рынка труда – важная часть образовательного процесса.
При этом три четверти преподавателей считают, что прохождение практики выпускниками наиболее эффективный способ вовлечения в трудовой процесс, но только 18% предоставляют такую возможность. А преподаватели часто отмечают, что их студенты делают неправильный выбор, покидая школу или колледж, но только 8% нацелены на то, чтобы студенты могли применить свои знания на практике.
В результате исследования выяснилось, что и работодатели и учебные заведения считают необходимым делать больше для подготовки выпускников к взрослой жизни, но и у тех, и у других есть другие приоритеты и ограниченные ресурсы.
Эксперты же говорят о том, что предоставляя больше возможностей для прохождения практики, работодатели могут решить проблему с подбором узких специалистов.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.