Керівники підприємств зі східної України чудово розуміють, що їхня місія у воєнний час полягає, передусім, у збереженні виробничих потужностей. Щоб врятувати бізнес, який працює в містах, що перебувають під загрозою бомбардування та знищення, вони змушені приймати нелегкі рішення щодо переїзду в західні області нашої країни. Портал з працевлаштування Jobs.ua дізнавався, яка ситуація з підприємствами, які здійснили релокацію на безпечну територію, а саме на Тернопільщину.
Отже, ситуація наступна: майже двадцять підприємств запустили перенесені виробництва на території Тернопільської області. А загалом вже сорок дев’ять українських підприємств визначилось з питанням релокації на Тернопільщину, повідомив громадськості голова Тернопільської військової адміністрації Володимир Труш. Він також зазначив, що здебільшого це підприємства з Донецької та Луганської областей. Наразі для цих підприємств найбільшою проблемою є перевезення техніки та обладнання.
Тернопільський міський голова Сергій Надал вітає цю ініціативу та запрошує інші суб’єкти господарювання зі східних, південних та північних областей переїжджати працювати на Тернопільщину. Він зауважив, що зараз дуже важливо – врятувати технології, обладнання, виробництво, і, звісно ж, зберегти життя їхніх працівників. До речі, на нещодавно проведеній робочій зустрічі місцевої влади і підприємців, які вже запустили свої виробництва в Тернополі, працівники великих фінансових установ погодилися з думкою, що перенесений бізнес доцільно фінансувати під 0% річних.
Де можна довідатися докладну інформацію стосовно вільних приміщень та земельних ділянок? Зателефонуйте в управління економіки, промисловості та праці Тернопільської міськради за номером (067) 447-35-21. Якщо ви вже прибули в Тернопіль, можете безпосередньо звернутися в управління економіки міської ради, яке розташовується на вулиці Коперника, 1.
Відома торгова марка із Запоріжжя, яка перенесла свої виробничі потужності на Тернопільщину, запрошує на роботу як жителів області, так і внутрішньо переміщених осіб. Які вакантні посади компанія планує закрити на новому місці? Для організації процесу виробництва і фасування майонезу потрібен начальник зміни, технолог та варщик; також є потреба в послугах оператора і фасувальника. Для обслуговування складу шукають вантажника, для фасування олії – закупорювача пляшок, оператора лінії та фасувальника. Для налагодження фасувальних ліній потрібен наладчик з електротехнічними навичками.
Уся необхідна інформація – за телефоном (067)-313-22-83.
До речі, працівники підприємств, які здійснили релокацію, вважаються такими, у яких змінилися істотні умови праці. Але в умовах воєнного стану керівництво підприємств не зобов’язане інформувати своїх підлеглих про зміну істотних умов праці.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.