Керівники підприємств зі східної України чудово розуміють, що їхня місія у воєнний час полягає, передусім, у збереженні виробничих потужностей. Щоб врятувати бізнес, який працює в містах, що перебувають під загрозою бомбардування та знищення, вони змушені приймати нелегкі рішення щодо переїзду в західні області нашої країни. Портал з працевлаштування Jobs.ua дізнавався, яка ситуація з підприємствами, які здійснили релокацію на безпечну територію, а саме на Тернопільщину.
Отже, ситуація наступна: майже двадцять підприємств запустили перенесені виробництва на території Тернопільської області. А загалом вже сорок дев’ять українських підприємств визначилось з питанням релокації на Тернопільщину, повідомив громадськості голова Тернопільської військової адміністрації Володимир Труш. Він також зазначив, що здебільшого це підприємства з Донецької та Луганської областей. Наразі для цих підприємств найбільшою проблемою є перевезення техніки та обладнання.
Тернопільський міський голова Сергій Надал вітає цю ініціативу та запрошує інші суб’єкти господарювання зі східних, південних та північних областей переїжджати працювати на Тернопільщину. Він зауважив, що зараз дуже важливо – врятувати технології, обладнання, виробництво, і, звісно ж, зберегти життя їхніх працівників. До речі, на нещодавно проведеній робочій зустрічі місцевої влади і підприємців, які вже запустили свої виробництва в Тернополі, працівники великих фінансових установ погодилися з думкою, що перенесений бізнес доцільно фінансувати під 0% річних.
Де можна довідатися докладну інформацію стосовно вільних приміщень та земельних ділянок? Зателефонуйте в управління економіки, промисловості та праці Тернопільської міськради за номером (067) 447-35-21. Якщо ви вже прибули в Тернопіль, можете безпосередньо звернутися в управління економіки міської ради, яке розташовується на вулиці Коперника, 1.
Відома торгова марка із Запоріжжя, яка перенесла свої виробничі потужності на Тернопільщину, запрошує на роботу як жителів області, так і внутрішньо переміщених осіб. Які вакантні посади компанія планує закрити на новому місці? Для організації процесу виробництва і фасування майонезу потрібен начальник зміни, технолог та варщик; також є потреба в послугах оператора і фасувальника. Для обслуговування складу шукають вантажника, для фасування олії – закупорювача пляшок, оператора лінії та фасувальника. Для налагодження фасувальних ліній потрібен наладчик з електротехнічними навичками.
Уся необхідна інформація – за телефоном (067)-313-22-83.
До речі, працівники підприємств, які здійснили релокацію, вважаються такими, у яких змінилися істотні умови праці. Але в умовах воєнного стану керівництво підприємств не зобов’язане інформувати своїх підлеглих про зміну істотних умов праці.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?