Правительственный законопроект о налоге на недвижимое имущество был зарегистрирован в Верховной Раде в декабре прошлого года. Размер налога привязали к размеру прожиточного минимума на текущий год. Разработчики проекта поставили перед собой задачу не только наполнить местные бюджеты, но и создать инструмент справедливого перераспределения социальных благ, а также приостановить хаотическую скупку жилья с целью последующей перепродажи.
Эксперты рынка недвижимости не верят ни в эффективность подобного закона, ни вообще в то, что он будет принят. Я не думаю, что принятие закона как-то скажется на спекулятивных операциях на рынке недвижимости. Если рынок будет показывать положительную динамику, все равно найдутся люди, которые купят дешевле, а потом продадут дороже. Тем более что это может произойти в течение года, а законопроектом предполагается, что недвижимость будет облагаться налогом раз в году.
www.seychas.com.ua
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.