Разбираетесь в планетарной защите? Если да, то Jobs.ua уверен, что вас может заинтересовать новая вакансия, размещенная агентством NASA.
Космическое агентство приглашает соискателей на должность «офицера планетарной защиты», обещая по итогам собеседования заработную плату до 187 000 долларов в год. И, это совсем не фейк, и подробная информация о вакансии размещена и сейчас на официальном сайте Агентства.
Данный сотрудник должен будет препятствовать попаданию инопланетных микроорганизмов на Землю и проникновению земного биоматериала на другие планеты. В его обязанности будет входить определенный контроль за выполнением космических миссий Агентства, разбираться в аспектах современной планетарной защиты, иметь солидный инженерно-технический опыт, дипломатические навыки ведения многосторонних дискуссий и минимум год трудового опыта на высоких постах государственной службы.
Как отметили в Агентстве, такой сотрудник нужен поскольку существует реальная опасность попадания инопланетных биообразцов на нашу планету, «преднамеренным или непреднамеренным» путем.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?