UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Новини України і світу
 4. Новини
 5. NASA ищет "людей в черном"

NASA ищет "людей в черном"

4.08.2017 613Автор: Олександр Мавлідінов
 NASA ищет "людей в черном"

NASA ищет "людей в черном"

4.08.2017     613Автор: 

Разбираетесь в планетарной защите? Если да, то Jobs.ua уверен, что вас может заинтересовать новая вакансия, размещенная агентством NASA.

Космическое агентство приглашает соискателей на должность «офицера планетарной защиты», обещая по итогам собеседования заработную плату до 187 000 долларов в год. И, это совсем не фейк, и подробная информация о вакансии размещена и сейчас на официальном сайте Агентства.

Данный сотрудник должен будет препятствовать попаданию инопланетных микроорганизмов на Землю и проникновению земного биоматериала на другие планеты. В его обязанности будет входить определенный контроль за выполнением космических миссий Агентства, разбираться в аспектах современной планетарной защиты, иметь солидный инженерно-технический опыт, дипломатические навыки ведения многосторонних дискуссий и минимум год трудового опыта на высоких постах государственной службы.

Как отметили в Агентстве, такой сотрудник нужен поскольку существует реальная опасность попадания инопланетных биообразцов на нашу планету, «преднамеренным или непреднамеренным» путем.

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


Часто шукають

↑ Вгору