Его специалисты по поручению Национального управления по аэронавтике и исследованию космического пространства /НАСА/ занимаются исследованием влияния невесомости на организм человека. Один из способов воссоздания таких условий на Земле - положить добровольца с головой, слегка откинутой назад, на кровать и заставить его провести в подобном положении 90 суток подряд, сообщил американский телеканал "Фокс-Ньюс". По словам одного из участников программы, "подопытным кроликам" позволяется принимать душ, пользоваться Интернетом, смотреть телевизор, слушать музыку - но всё только лежа. Курс рассчитан на четыре месяца. Три из них человек лежит, а во время последнего проходит реабилитацию под чутким присмотром ученых. Именно этот этап представляет для них огромный интерес. Исследователи хотят установить, как помочь человеку скорее и эффективнее преодолевать влияние невесомости.
Добровольцы получают от НАСА за "работу" 10 долларов в час или 17 тысяч долларов за целый курс.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.