Его специалисты по поручению Национального управления по аэронавтике и исследованию космического пространства /НАСА/ занимаются исследованием влияния невесомости на организм человека. Один из способов воссоздания таких условий на Земле - положить добровольца с головой, слегка откинутой назад, на кровать и заставить его провести в подобном положении 90 суток подряд, сообщил американский телеканал "Фокс-Ньюс". По словам одного из участников программы, "подопытным кроликам" позволяется принимать душ, пользоваться Интернетом, смотреть телевизор, слушать музыку - но всё только лежа. Курс рассчитан на четыре месяца. Три из них человек лежит, а во время последнего проходит реабилитацию под чутким присмотром ученых. Именно этот этап представляет для них огромный интерес. Исследователи хотят установить, как помочь человеку скорее и эффективнее преодолевать влияние невесомости.
Добровольцы получают от НАСА за "работу" 10 долларов в час или 17 тысяч долларов за целый курс.
Кризові ситуації через біль і його долання дають потенціал для росту. Розглянемо разом з Jobs.ua, як за допомогою хобі та нових ідей адаптуватися до викликів сьогодення.
Бути захопленим своєю роботою — безумовно, це добре. Прагнути успіху і повсякчас зростати в своїх досягненнях — теж добре. Але чи існує та грань, за якою трудоголізм починає приносити більше шкоди, аніж користі?
Вивчити англійську за допомогою штучного інтелекту за 90 днів — вигадка чи реальність? Відповімо на це питання на порталі працевлаштування Jobs.ua, а заодно розглянемо набір корисних підказок, щоб вивчати іноземну мову швидше, ніж у додатках.
В статті ділимося порадами, в яких сферах діяльності розвивати справу, щоб зацікавити своїм продуктом чи послугами людей, чиї статки вимірюються мільйонами доларів. Мільйонами як мінімум.
Ідеальних кандидатів не буває. Але є ті, що запам’ятовуються рекрутерам і яких вони згадають через багато років. Як стати таким кандидатом, що сподобається роботодавцю, дізнавався Jobs.ua.