За інформацією Jobs.ua, цього року Державна служба з питань праці буде докладати максимум зусиль, відшукуючи порушників трудового законодавства, в першу чергу, у декількох сферах діяльності.
До «неблагонадійних» сфер потрапили напрямки готельного та ресторанного бізнесу, будівництво, промисловість та аграрне господарство.
Напрямки було обрано тому, що минулого року саме тут було зафіксовано більш за все порушень трудового законодавства України.
У сферах готельного та ресторанного бізнесу було виявлено 4 789 порушень законодавства, у сфері будівництва – 4 035 випадків, у промисловій сфері – 2 933, у сільському господарстві та агробізнесі – 1 802 випадки.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».