За інформацією Jobs.ua, цього року Державна служба з питань праці буде докладати максимум зусиль, відшукуючи порушників трудового законодавства, в першу чергу, у декількох сферах діяльності.
До «неблагонадійних» сфер потрапили напрямки готельного та ресторанного бізнесу, будівництво, промисловість та аграрне господарство.
Напрямки було обрано тому, що минулого року саме тут було зафіксовано більш за все порушень трудового законодавства України.
У сферах готельного та ресторанного бізнесу було виявлено 4 789 порушень законодавства, у сфері будівництва – 4 035 випадків, у промисловій сфері – 2 933, у сільському господарстві та агробізнесі – 1 802 випадки.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.