За інформацією Jobs.ua, цього року Державна служба з питань праці буде докладати максимум зусиль, відшукуючи порушників трудового законодавства, в першу чергу, у декількох сферах діяльності.
До «неблагонадійних» сфер потрапили напрямки готельного та ресторанного бізнесу, будівництво, промисловість та аграрне господарство.
Напрямки було обрано тому, що минулого року саме тут було зафіксовано більш за все порушень трудового законодавства України.
У сферах готельного та ресторанного бізнесу було виявлено 4 789 порушень законодавства, у сфері будівництва – 4 035 випадків, у промисловій сфері – 2 933, у сільському господарстві та агробізнесі – 1 802 випадки.
Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті.
Робочі зустрічі не завжди минають ефективно, бажані результати залежать від низки факторів. Чому так відбувається і як цьому запобігти, — читайте в статті.
Насправді це серйозна проблема багатьох людей, тобто вміння працювати з власною агресією. З’ясуємо разом з Jobs.ua, як правильно працювати з агресією і знайти їй краще застосування, аніж ображати одне одного в соцмережах.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.