Велика кількість українських компаній вже давно перейшла на якісну техніку та апаратуру, яка значно спрощує та полегшує щоденну роботу працівників. Комп’ютер - один з основних девайсів, який забезпечує якісне управління всіх робочих процесів. Саме тому українські компанії намагаються максимально забезпечити компанію такими приладами.
18 травня в “Офіційному віснику України” був оприлюднений наказ Мінсоцполітики від 14 лютого 201 року, який затверджував вимоги до роботи працівників за екранними пристроями. Ці вимоги поширюються на всіх суб’єктів господарювання не залежно від видів діяльності.
Тож роботодавець повинен заздалегідь подбати про виконання цього наказу та підготувати відповідність робочих місць всім вимогам. Нижче ви можете ознайомитись із основними вимогами до екранних пристроїв.
Робочий простір повинен відповідати всім вимогам комфорту на робочому місці, не утрудняти рухи працівника, та надавати можливість змінювати робоче положення. Робочий стіл повинен бути відповідного розміру та не створювати низьку відбивну здатність, не допускати гнучкість.
Освітлення робочого місця повинно бути відповідне і створювати контраст між екраном і освітленням чи денним світлом. Роботодавець повинен забезпечити допустимий рівень випромінювання від екранного пристрою.
Робоче крісло повинно бути гнучким і надавати здатність працівнику з комп’ютером займати зручне положення та вільно рухатись. Працівник повинен мати можливість регулювати сидіння по висоті, нахилу, та передбачити підніжку.
1.Зображення на екрані повинно бути чітким, без миготінь чи інших порушень.
2.Слід обирати той екран, що легко та вільно повертається та нахиляється відповідно потребам працівника.
3.Не слід розташовувати екран таким чином, щоб він відблискував або відбивав світло.
4.Покриття клавіатури повинно бути матовим, щоб так само не відблискувати світло або не відзеркалювати.
5.Клавіатура повинна бути відокремлена від екрана та бути автономною.
Вимоги цілком логічні та суттєві. Кожен українець має право на комфортні умови роботи. Мінсоцполітика сподівається цим Наказом привнести відповідні роз’яснення та улагодити відношення працівник-роботодавець.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.