Не всі українці прагнуть їхати за кордон на заробітки. Хтось не хоче залишати родину, хтось просто прагне жити і заробляти в рідній країні. Але для жителів Житомира та Рівненщини є приємні новини – будуються нові заводи, щоправда, від європейських компаній. Докладніше – в матеріалі від Jobs.ua.
В Житомирі уже за декілька місяців обіцяють завершити будівництво заводу «Ферпласт Україна», який спеціалізується на виробництві товарів для тварин. Що ж це за товари для тварин? Якщо зазирнути на сайт Ферпласту, побачимо, що це різноманітні клітки для домашніх тваринок (шиншил, морських свинок, птахів), переноски для собак та котів, м’які лежанки і навіть будиночки для котів, нашийники, кігтеточки, миски і годівниці тощо. Словом, товари для домашніх улюбленців, щоб забезпечити їм щоденний комфорт проживання.
Будівництво заводу здійснюється на території колишнього заводу «Хімволокно» (вул. Промислова), який на даний час припинив свою діяльність. За словами Сергія Сухомлина, мера Житомира, планується створити до 600 робочих місць. Завод відомої італійської компанії працюватиме за новими європейськими технологіями, а площа виробничих приміщень становитиме тисячу квадратних метрів. Сума інвестицій на будівництво заводу склала 10 мільйонів євро.
Товари для тварин виготовлятимуться з вітчизняних матеріалів – металу, пластику, деревини. В майбутньому планується також запустити виробництво акваріумів. Скло, зрозуміла річ, теж буде українського виробництва.
Щоправда, які вакансії потрібні і які зарплати будуть виплачуватись майбутнім працівникам – наразі невідомо.
В Городку Рівненської області будується новий майданчик для запуску виробництва деревинно-стружкових плит (ДСП) від австрійської компанії Kronospan. Старт виробництва призначено на листопад 2022 року. Це перший етап проєкту, який став можливим завдяки інвестиціям в 200 мільйонів євро; в другий етап цього проекту теж планується вкласти таку ж саму суму, а запуск виробництва орієнтовано-стружкових плит (OSB) призначений на третій квартал 2022 року.
Що цікаво, австрійська компанія почала інвестувати у виробництво заводу ще в 2018 році, але тільки в 2020 році був отриманий дозвіл на початок архітектурно-будівельних робіт. Ще пів року згаялося на те, щоб отримати дозволи від різних організацій.
Нове підприємство буде оснащене екологічною системою фільтрів з охорони довкілля від пилу та іншого хімічного забруднення. Також буде встановлений спеціальний модуль моніторингу довкілля навколо фабрики. Що ж, європейська фірма – європейські технології, чи не так?
На виробництві ДСП планується створити 200 прямих робочих місць, стільки ж саме – на виробництві OSB-плит. Ще 2 тис. робочих місць – у суміжних виробництвах. Середню заробітну плату обіцяють доволі пристойну – 18 тисяч гривень в місяць. Якщо це дійсно так, то чимало жителів Рівненщини, безперечно, волітимуть працювати тут, ніж їхати за кордон. Втім, життя покаже.
(*Фото зі сторінки Сергія Сухомлина у Facebook.)
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?
Дорогі партнери, колеги, друзі!
Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!
Шановні клієнти!
Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.