Сучасний вибір працевлаштування, доволі часто продиктований певними життєвими обставинами та проходить, не завжди обмірковано та спокійно.
Але, навіть коли, й час, й ситуація дозволяють – буває також непросто визначити, чим би людина могла-хотіла займатися сьогодні професійно.
Коли, отримуєш освіту за фахом якої потім працюєш, до речі, із задоволенням – звичайно, ідеальний варіант розвитку подій. Буває інакше, коли розчарування в обраній професії або її неактуальність надто наявні, щоб продовжувати мріяти про це зайняття, як про майбутню роботу. При цьому, щедрий на «нові вакансії» ринок праці, час від часу пропонує безліч посад, які начебто, не потребують спеціальних знань, но обіцяють досить гідні заробітки.
В кандидатів розбігаються очі, бо здається, що й продавцем, й охоронником та може ще й аніматором, людина, по великому рахунку, може працювати без зайвих напружень. У таких випадках, готовий на різні амплуа кандидат, як правило, обирає варіанти з найбільшою оплатою. Й, у більшості своїй, робить помилку, відкриваючи довгий шлях зміни таких короткочасних та завжди нових для нього професій.
Знайти «своє», у цьому випадку, можна й одразу. Для цього, Jobs.ua пропонує, коли розмірковуєте про ту роботу, що маєте обрати, роздивиться ретельно її нюанси та виберіть ту, яка в усіх аспектах, найбільш підходить.
По-перше, роздивляючись роботи, які «усі вам підходять», зрозумійте, що навантаження, які обіцяють вам професії, можуть здаватися схожими. Але, нюанси різних робот та обов’язки по кожній з посад, настільки різні, що це має стати суттєвим приводом до замислення: а, це чи точно те, чим я хочу займатися на постійній основі? Бо фізична втома «аніматора» та «охоронника» може й однакова у певних випадках, але одному треба присвятити себе розважанням інших людей, а другий має серйозні зобов’язання щодо збереження чужого майна чи здоров’я.
Далі, вже розуміючи, що обираєте, треба придивитися до того, як за обраний труд зараз платять. Це потрібно для того, щоб другий раз, не обрати роботу, що вже «зстаріла» та втрачає актуальності.
Тут, окрім офіційної інформації, що надають роботодавці, можна відвідати й кілька тематичних форумів, щоб розібратися чи є рівень вказаних здобутків, реальним.
Якщо із цим питань не виникає, можна ретельно переглянути необхідні отримання роботи, навички. Можливо, робота, яка вам подобається, потребує короткочасного навчання чи підвищення ваших навичок. Розуміючи, що це зайняття для вас – можна й витратити час для їх здобутку.
А, ось, вже після цього, можна починати складати відгук на об’яву про вакансію, не забуваючи й тих правил, які потрібно враховувати при написанні такого документу.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?