Сучасний вибір працевлаштування, доволі часто продиктований певними життєвими обставинами та проходить, не завжди обмірковано та спокійно.
Але, навіть коли, й час, й ситуація дозволяють – буває також непросто визначити, чим би людина могла-хотіла займатися сьогодні професійно.
Коли, отримуєш освіту за фахом якої потім працюєш, до речі, із задоволенням – звичайно, ідеальний варіант розвитку подій. Буває інакше, коли розчарування в обраній професії або її неактуальність надто наявні, щоб продовжувати мріяти про це зайняття, як про майбутню роботу. При цьому, щедрий на «нові вакансії» ринок праці, час від часу пропонує безліч посад, які начебто, не потребують спеціальних знань, но обіцяють досить гідні заробітки.
В кандидатів розбігаються очі, бо здається, що й продавцем, й охоронником та може ще й аніматором, людина, по великому рахунку, може працювати без зайвих напружень. У таких випадках, готовий на різні амплуа кандидат, як правило, обирає варіанти з найбільшою оплатою. Й, у більшості своїй, робить помилку, відкриваючи довгий шлях зміни таких короткочасних та завжди нових для нього професій.
Знайти «своє», у цьому випадку, можна й одразу. Для цього, Jobs.ua пропонує, коли розмірковуєте про ту роботу, що маєте обрати, роздивиться ретельно її нюанси та виберіть ту, яка в усіх аспектах, найбільш підходить.
По-перше, роздивляючись роботи, які «усі вам підходять», зрозумійте, що навантаження, які обіцяють вам професії, можуть здаватися схожими. Але, нюанси різних робот та обов’язки по кожній з посад, настільки різні, що це має стати суттєвим приводом до замислення: а, це чи точно те, чим я хочу займатися на постійній основі? Бо фізична втома «аніматора» та «охоронника» може й однакова у певних випадках, але одному треба присвятити себе розважанням інших людей, а другий має серйозні зобов’язання щодо збереження чужого майна чи здоров’я.
Далі, вже розуміючи, що обираєте, треба придивитися до того, як за обраний труд зараз платять. Це потрібно для того, щоб другий раз, не обрати роботу, що вже «зстаріла» та втрачає актуальності.
Тут, окрім офіційної інформації, що надають роботодавці, можна відвідати й кілька тематичних форумів, щоб розібратися чи є рівень вказаних здобутків, реальним.
Якщо із цим питань не виникає, можна ретельно переглянути необхідні отримання роботи, навички. Можливо, робота, яка вам подобається, потребує короткочасного навчання чи підвищення ваших навичок. Розуміючи, що це зайняття для вас – можна й витратити час для їх здобутку.
А, ось, вже після цього, можна починати складати відгук на об’яву про вакансію, не забуваючи й тих правил, які потрібно враховувати при написанні такого документу.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.