Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Шукачу
 4. Шукаємо вакансії

Обираючи роботу

23.08.2019 134Автор: Александр Мавлидинов
Обираючи роботу

Обираючи роботу

23.08.2019     134Автор: 

Сучасний вибір працевлаштування, доволі часто продиктований певними життєвими обставинами та проходить, не завжди обмірковано та спокійно.

Але, навіть коли, й час, й ситуація дозволяють – буває також непросто визначити, чим би людина могла-хотіла займатися сьогодні професійно.

Коли, отримуєш освіту за фахом якої потім працюєш, до речі, із задоволенням – звичайно, ідеальний варіант розвитку подій. Буває інакше, коли розчарування в обраній професії або її неактуальність надто наявні, щоб продовжувати мріяти про це зайняття, як про майбутню роботу. При цьому, щедрий на «нові вакансії» ринок праці, час від часу пропонує безліч посад, які начебто, не потребують спеціальних знань, но обіцяють досить гідні заробітки.

В кандидатів розбігаються очі, бо здається, що й продавцем, й охоронником та може ще й аніматором, людина, по великому рахунку, може працювати без зайвих напружень. У таких випадках, готовий на різні амплуа кандидат, як правило, обирає варіанти з найбільшою оплатою. Й, у більшості своїй, робить помилку, відкриваючи довгий шлях зміни таких короткочасних та завжди нових для нього професій.

Знайти «своє», у цьому випадку, можна й одразу. Для цього, Jobs.ua пропонує, коли розмірковуєте про ту роботу, що маєте обрати, роздивиться ретельно її нюанси та виберіть ту, яка в усіх аспектах, найбільш підходить.

По-перше, роздивляючись роботи, які «усі вам підходять», зрозумійте, що навантаження, які обіцяють вам професії, можуть здаватися схожими. Але, нюанси різних робот та обов’язки по кожній з посад, настільки різні, що це має стати суттєвим приводом до замислення: а, це чи точно те, чим я хочу займатися на постійній основі? Бо фізична втома «аніматора» та «охоронника» може й однакова у певних випадках, але одному треба присвятити себе розважанням інших людей, а другий має серйозні зобов’язання щодо збереження чужого майна чи здоров’я.

Далі, вже розуміючи, що обираєте, треба придивитися до того, як за обраний труд зараз платять. Це потрібно для того, щоб другий раз, не обрати роботу, що вже «зстаріла» та втрачає актуальності.

Тут, окрім офіційної інформації, що надають роботодавці, можна відвідати й кілька тематичних форумів, щоб розібратися чи є рівень вказаних здобутків, реальним.

Якщо із цим питань не виникає, можна ретельно переглянути необхідні отримання роботи, навички. Можливо, робота, яка вам подобається, потребує короткочасного навчання чи підвищення ваших навичок. Розуміючи, що це зайняття для вас – можна й витратити час для їх здобутку.

А, ось, вже після цього, можна починати складати відгук на об’яву про вакансію, не забуваючи й тих правил, які потрібно враховувати при написанні такого документу.

Читайте також

 • Більшість звільнень в Україні - через низькі заробітні плати17 вересень, 2019

  До речі, вирішивши це питання, українська економіка назавжди позбудеться й такого негативного явища, як відтік кадрів за кордони країни

 • Адаптація персоналу в колективі16 вересень, 2019

  Помилки у такому процесі або неуважність до виникаючих в колективі проблем чи непорозумінь з боку керівництва, легко призведе до збоїв, низької якості роботи та втрати перспективних співробітників

 • Причини звільнення співробітників16 вересень, 2019

  Тож, причини чому люди звільняються з роботи, фактично дві, й виникаючи позапланово. Вони обидві здатні нанести суттєву шкоду нормальному розвитку бізнесу.

 • Професійне вигорання на роботі16 вересень, 2019

  Що робити із психоемоційним вигоранням?

 • Підготовка до публічних виступів на роботі15 вересень, 2019

  Публічні виступи у діловому спілкуванні грають важливу роль в досягненні впливу на аудиторію. До публічних ділових виступів можна віднести і доповідь керівника, і презентацію продукту партнерам, і виступ на конференції тощо. Безперечно, публічний виступ повинен бути змістовним, інформативним та впливовим. Сьогодні дізнаємось як до ноьго підготуватися та як впоратись з основним завданням всіх публічних виступів - встановлення контакту з аудиторією.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме
↑ Вгору