RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Новости Украины и мира
  4. Новости
  5. Обнаружен прекрасный повод, чтоб меньше работать

Обнаружен прекрасный повод, чтоб меньше работать

18.02.2013 28707

Американский ученый-экономист Дэвид Розник из Центра экономических и политических исследований в своем исследовании определил, что работая меньше обычного, хотя бы на 12 минут в неделю, вы существенно поможете в борьбе с повышением выбросов углекислого газа в атмосферу.

Если бы все люди урезали рабочие часы как минимум на 0,5% в год, это смогло бы смягчить эффект глобального потепления на 25-50%, уверен ученый. К тому же сокращение рабочего дня способствует увеличению производительности труда, а повышение рабочей нагрузки на 1% приводит к увеличению выбросов углекислого газа на 1,5%.

"Когда мы работаем, то используем много электричества, бензина, отопления и т.д. Все это загрязняет окружающую среду. А во время отдыха мы провоцируем намного меньше выбросов", - отмечает экономист.

По мнению Розника, все трудоголики должны брать пример с европейцев-южан, которые меньше работают и больше отдыхают.

Читайте также:
«Советы фрилансеру. Как улучшить производительность?»
«Трудоголизм ведет к алкоголизму!»

Читайте также

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 Ноябрь, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 Ноябрь, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


↑ Наверх