Как узнал Jobs.ua, современные соискатели в своих поисках, все чаще используют интернет, предпочитая искать трудоустройство онлайн.
Согласно опросу-исследованию, проведённого специалистами украинского международного кадрового портала «охотников за головами», 65% респондентов, за последнее время пользовалось исключительно онлайн-ресурсами для писка работы.
Соискатели-респонденты справлялись с нахождением работы, как правило, самостоятельно, получая запросы от рекрутеров в 4 случаях их 10.
Специалисты отмечают, что такой способ, как онлайн-поиск, имеет ряд неоспоримых преимуществ, позволяя охватить больший объем корреспондентов и снижая степень стресса, характерного для «личного общения» в подобных случаях.
Однако, при этом, отсутствие, как раз этого самого, «личного» фактора в общении, может затруднить многим соискателям презентацию своих навыков ,а представителям работодателя, нередко, затрудняет принятие ими тех или иных решений относительно дальнейшей судьбы кандидата.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.