UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Шукачу
 4. Шукаємо вакансії
 5. "Онлайн-поиск" работы: все минусы и плюсы

"Онлайн-поиск" работы: все минусы и плюсы

22.10.2018 406Автор: Олександр Мавлідінов
"Онлайн-поиск" работы: все минусы и плюсы

"Онлайн-поиск" работы: все минусы и плюсы

22.10.2018     406Автор: 

Как узнал Jobs.ua, современные соискатели в своих поисках, все чаще используют интернет, предпочитая искать трудоустройство онлайн.

Согласно опросу-исследованию, проведённого специалистами украинского международного кадрового портала «охотников за головами», 65% респондентов, за последнее время пользовалось исключительно онлайн-ресурсами для писка работы.

Соискатели-респонденты справлялись с нахождением работы, как правило, самостоятельно, получая запросы от рекрутеров в 4 случаях их 10.

Специалисты отмечают, что такой способ, как онлайн-поиск, имеет ряд неоспоримых преимуществ, позволяя охватить больший объем корреспондентов и снижая степень стресса, характерного для «личного общения» в подобных случаях.

Однако, при этом, отсутствие, как раз этого самого, «личного» фактора в общении, может затруднить многим соискателям презентацию своих навыков ,а представителям работодателя, нередко, затрудняет принятие ими тех или иных решений относительно дальнейшей судьбы кандидата.

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


Часто шукають

↑ Вгору