Такая работа как оператор ПК не требует особого опыта и часто подразумевает неполный рабочий день. Но, до сих пор очень многие не знают чем же на самом деле занимается оператор ПК. Мы попробовали разобраться.
Если кратко, то оператор ПК – это человек, который вводит информацию в компьютер (документы, сообщения, бухгалтерскую документацию). Также в обязанности оператора ПК может входить отправка электронной почты.
Другими словами оператор ПК, это что-то сродни стенографиста, который вводит определенную информацию.
Примером подобной работы может быть ввод в 1с информации представленной в бухгалтерских декларациях, сбор и ввод информации из СМИ, протоколирование данных.
Одним из основных минусов данной работы можно назвать ее сидячий образ. Ввод информации дело достаточно монотонное и на здоровье влиять позитивно никак не может.
С другой стороны подобная работа может выполняться и на дому, когда работа идет по объемам.
В целом, это интересный и не требующий особого опыта вид работы, который подходит для подработки во время учебы.
Вакансии "оператор ПК" можно найти в интернете на сайтах поиска работы и в газетах и журналах по трудоустройству.
Даже в условиях кризиса, работу оператор ПК, предлагают.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.