RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации
 3. Все о профессиях

Публикации "Все о профессиях"

Страница 1 из 36

«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається

  22 декабря 2023 2121

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Хто такий Full-stack developer, скільки він заробляє і як ним стати

  22 октября 2023 405

  Однією з найпривабливіших позицій в сфері ІТ була і залишається професія фул-стек розробника. Але як стати настільки універсальним фахівцем? Розповідаємо, хто такі full-stack developer’и, скільки вони заробляють і як ними стати.

 • Хто такий куратор сучасного мистецтва? Гайд професією

  23 июля 2023 810

  Спеціальність куратора сучасного мистецтва міцно закріпилась у системі мистецтва в цілому. Дізнаємось про неї трішки більше.

 • Основні навички професійного сорсера

  25 июня 2023 704

  Роль цього фахівця часто недооцінюють, хоч і дарма. Досвідчені сорсери мають глибоке знання ринку праці, актуальну інформацію про доступність талантів, тренди заробітної плати та компенсаційні пакети.

 • Професії, які вже незабаром може замінити штучний інтелект

  29 марта 2023 641

  Штучний інтелект вже зараз готовий замінити два десятки професій, якими поки що займаються лише люди. Портал з працевлаштування та пошуку роботи Jobs.ua пропонує вам з’ясувати, чи є в цьому списку ваша професія.

 • Хто такий Back-end розробник та чим він займається

  8 ноября 2022 1329

  Нещодавно ми розповідали про особливості професії Front-end розробника – спеціаліста, який займається створенням клієнтської частини сайту. Але не менш важливою є професія Back-end розробника, про яку й поговоримо в цій публікації.

 • Міфи про роботу тестувальника в ІТ

  29 октября 2022 601

  Навколо професії тестувальника, як і багатьох інших професій зі сфери ІТ, побутує безліч міфів. В цій публікації спробуємо розібратися з популярними міфами про роботу тестувальника в ІТ.

 • Десять професій в IT для людини з будь-яким дипломом

  18 октября 2022 568

  Виділимо десять професій зі сфери ІТ, які може отримати людина з будь-яким дипломом. І коротко їх охарактеризуємо, щоб ви змогли їх «приміряти» на себе, або ж порадити опановувати одну з цих професій своїм дітям, родичам чи друзям.

 • Міфи про жінок в ІТ

  11 октября 2022 304

  Сфера розробки довгий час вважалася більше прерогативою чоловіків, ніж жінок. Частково і через страхи самих жінок, що й породило безліч міфів про жінок в ІТ.

  У цій публікації спробуємо їх розвіяти.

 • Тату-майстри можуть втратити роботу? Тату-пластир – винахід американських вчених

  16 сентября 2022 362

  Якщо ви хороший майстер тату, без роботи ви не залишитесь. Принаймні, не у великому місті. Але науковці з Технологічного інституту Джорджії в Атланті створили замінник традиційній роботі майстра тату. Довідаємося разом із Jobs.ua, чи не загрожує це втратою роботи вашому другу-татуювальнику. Чи подрузі.


Ctrl →
1 из 36

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх