З основними моментами, які стосуються переїзду в іншу країну, можна ознайомитися зі статті Що таке релокейт і чи готові ви до нього. А в даній публікації портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує вам розглянути основні моменти, які стосуються релокейту в одну з найпівденніших країн Європи – прекрасної та спекотної Іспанії.
Прибувши в Іспанію, одразу ж займіться оформленням тимчасового прихистку. А все тому, що від моменту подання заяви до її розгляду може минути до півтора місяця. А оскільки перебувати в Іспанії із закордонним паспортом можна до 3 місяців, тягнути з оформленням таких документів не потрібно.
Тимчасовий прихисток дозволить вам перебувати в цій країні від одного до трьох років. Серед інших переваг – право на проживання, доступ до ринку праці, надання соціальної та медичної допомоги. Оформляється цей статус у центрі прийомі біженців чи в центрах для інтернованих осіб. В поліцію краще не звертатися, бо процедура може затягнутися надовго.
Стосовно фінансів – якщо все-таки вирішили зупинити свій вибір на Іспанії, обирайте для проживання менш популярні міста, ніж Барселону чи Мадрид. Тут усе значно дорожче, ніж, приміром, в Аліканте чи Валенсії. Якщо говорити про Валенсію, для більш-менш комфортного життя вам доведеться щомісяця витрачати близько тисячі євро. Оренда житла «потягне» в районі 600 євро (це на одну людину), харчування – близько 200 євро, і таку ж суму «заберуть» інші витрати (кав’ярня, проїзд в транспорті тощо).
Що стосується житла. Якщо ви готові заплатити за оренду помешкання одразу, не звертаючись за допомогою до благодійних організацій, скористайтеся сервісами «Airbnb», «Idealista» чи подібних до них. Звісно, є ще швидший спосіб – напряму звернутися до рієлторів, але рієлтору потрібно буде заплатити за перший та останній місяць проживання, і зазвичай помісячно знайти житло не вийде. Як правило, одразу на пів року.
Зверніть увагу на те, що оренда житла в курортний сезон стрімко зростає. Тому краще підшукувати житло вже зараз, ще до настання червня. Далі ціни зростають приблизно вдвічі.
(*на титульній світлині – одна зі старовинних вуличок Севільї.)
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.