З основними моментами, які стосуються переїзду в іншу країну, можна ознайомитися зі статті Що таке релокейт і чи готові ви до нього. А в даній публікації портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує вам розглянути основні моменти, які стосуються релокейту в одну з найпівденніших країн Європи – прекрасної та спекотної Іспанії.
Прибувши в Іспанію, одразу ж займіться оформленням тимчасового прихистку. А все тому, що від моменту подання заяви до її розгляду може минути до півтора місяця. А оскільки перебувати в Іспанії із закордонним паспортом можна до 3 місяців, тягнути з оформленням таких документів не потрібно.
Тимчасовий прихисток дозволить вам перебувати в цій країні від одного до трьох років. Серед інших переваг – право на проживання, доступ до ринку праці, надання соціальної та медичної допомоги. Оформляється цей статус у центрі прийомі біженців чи в центрах для інтернованих осіб. В поліцію краще не звертатися, бо процедура може затягнутися надовго.
Стосовно фінансів – якщо все-таки вирішили зупинити свій вибір на Іспанії, обирайте для проживання менш популярні міста, ніж Барселону чи Мадрид. Тут усе значно дорожче, ніж, приміром, в Аліканте чи Валенсії. Якщо говорити про Валенсію, для більш-менш комфортного життя вам доведеться щомісяця витрачати близько тисячі євро. Оренда житла «потягне» в районі 600 євро (це на одну людину), харчування – близько 200 євро, і таку ж суму «заберуть» інші витрати (кав’ярня, проїзд в транспорті тощо).
Що стосується житла. Якщо ви готові заплатити за оренду помешкання одразу, не звертаючись за допомогою до благодійних організацій, скористайтеся сервісами «Airbnb», «Idealista» чи подібних до них. Звісно, є ще швидший спосіб – напряму звернутися до рієлторів, але рієлтору потрібно буде заплатити за перший та останній місяць проживання, і зазвичай помісячно знайти житло не вийде. Як правило, одразу на пів року.
Зверніть увагу на те, що оренда житла в курортний сезон стрімко зростає. Тому краще підшукувати житло вже зараз, ще до настання червня. Далі ціни зростають приблизно вдвічі.
(*на титульній світлині – одна зі старовинних вуличок Севільї.)
В цій статті пропонуємо познайомитися з деякими цікавими способами заробітку, коли людина фактично заробляє гроші, не роблячи при цьому абсолютно нічого.
Розглянемо разом з Jobs.ua ще кілька цікавих професій гіпотетичного майбутнього, які зустрічаються на сторінках блискучого sci-fi роману «Сліпобачення» від визнаного майстра жанру канадського письменника Пітера Воттса.
В цій статті пропонуємо разом з Jobs.ua зануритися в міні дослідження футуристичних професій майбутнього, ще не створених, але в перспективі — цілком осяжних.
Поговоримо разом з Jobs.ua на таку делікатну тему, чи варто соромитися «простих» професій, як-от професія касира.
У цьому матеріалі вашій увазі пропонується цікава й подекуди драматична історія злету й занепаду нідерландських техно піонерів, які змінили ландшафт сучасної цивілізації.