Согласно данным издания «Рейтинг», в Украине определились предприятия и отрасли, считающиеся лидерами по количеству предлагаемых рабочих мест и числу привлеченных работников.
Как узнал Jobs.ua, лидером среди направлений стала перерабатывающая отрасль, занявшая трудом в этом направлении промышленности свыше 1 100 000 человек. При этом, все работники отрасли получают заработную плату не ниже минимально установленной.
Более 730 000 человек заняты в сфере торговли, занимающей второе место. Далее расположилось госуправление, насчитывающее свыше 470 000 человек, работающих там. Транспорт – 377 000 человек, топливно-энергетический комплекс, где трудоустроено 364 000 украинцев и 356 800 человек – работников агропромышленного комплекса страны.
Горно-металлургический комплекс насчитывает свыше 150 000 работников, примерно столько же, в пищевой промышленности и логистике.
Наименьшее количество предоставляемых рабочих мест отмечено в таких сферах, как деятельность экстерриториальных организаций, в производстве табачных изделий и деятельности «хед-офисов».
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.