Коли йдеться мова про активний пошук роботи, в хід йдуть всі зусилля здобувача. Він задіює свої ресурси та зусилля двадцять чотири години на добу. Але якщо ви являєтеся пасивним здобувачем і шукаєте роботу знаходячись працевлаштованими, то неможливо бути залученим в цю справу наповну. Пасивний пошук роботи. Який він та як його проводити таємно від керівника?
Як ви вже зрозуміли, пасивний пошук роботи відрізняється від активного рівнем залученості в цю діяльність та витраченим часом на це. Найчастіше до нього звертаються ті спеціалісти, хто думає над зміною місця роботи перебуваючи працевлаштованим і періодично шукає найкращий варіант.
Запитайте будь-якого пошуковця і він вам скаже, що пасиваний пошук роботи - найкраща можливість працевлаштуватися без будь-яких втрат часу, грошей, запалу. Це і є основна перевага пасивного пошуку роботи від усіх інших.
Методи пасивного пошуку роботи
Якщо до цього ви не мали практики пасивного пошуку роботи і вирішіли спробувати, то наступні поради та секрети стануть вам у нагоді.
Перше з чого вам слід розпочати - привести до ладу власне резюме. Тільки воно дає змогу в першу чергу дізнатися роботодавцю про ваші здібності та кваліфікованість. Завантажуючи резюме, не забудьте скористатися важливою функцією - скрити від свого роботодавця. Це справді вбереже вас від подальших розбирань з боку компанії, на яку ви працюєте.
Не забудьте також підписатися на розсилки вакансій від провідних компаній. Це допожде вам вчасно отримувати найсвіжіщі вакансій від роботодавців та швидко на них реагувати.
Не забудьте також відвідувати співбесіди. Звісно, якщо ви працюєте і не маєте багато часу в обідню перерву, то зробити це буде важко. Але ви завжди можете домовитись провести ознайомчу співбесіду по скайпу або після роботи. Та не відмовляйте собі у відвідуванні співбесіди з майбутнім робюотодавцем хоча б заради спілкуванню в таких незвичних обставинах.
А як ви ставитесь до рекрутингових агенств та агентів? Сюди можна віднести елітні вакансії агенств від найкращих роботодавців. Але це, звісно, буде вам коштувати окремо.
Тож не гайте час, пасивний пошук роботи - безпрогаршний варіант!
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.