Не так давно, Jobs.ua повідомляв своїх читачів про феноменальне зростання заробітної платні відомого Ілона Маска - керівника багатьох передових, у тому числі, й космічних проектів. Але, як виявилося, не тільки той, хто прагне підкорити Марс для людства, може заробити сьогодні більш ніж «гідні гроші».
Так, до рейтингу найбільш високооплачуваних керівників компаній, що торгують на американських біржах, потрапив й маловідомий Брендан Кеннеді – голова компанії Tilray, яка виробляє…медичну марихуану.
Саме цей керівник, зайняв другу сходинку після пана Маска, продемонструвавши 256 000 000 доларів США у якості прибутків за минулий рік. Про це свідчить дослідження, що було проведено виданням Bloomberg Pay Index.
Відомо, що у 2012 році, пан Кеннеді зауважив про те, що його бізнес може стати «найбільш кмітливим кроком чи самогубством кар’єри». Результати, на думку засновника виробництва медичного канабісу, повинні були проявитися за п’ять-шість років. Й ось зараз, світ побачив результати роботи компанії.
У липні минулого року, до компанії-виробника прийшов справжній успіх, коли її акції вперше потрапили до торгів на біржі США. Успіх був блискучий, так як продаж акцій збільшила добуток компанії, не більш не менш, ніж на 315%.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?