RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации о работе
 3. Интересно о бизнесе
 4. Секреты успеха великих компаний
 5. Підкоряти Марс чи виробляти медичну марихуану:на чому заробляють сучасні мільярдери

Підкоряти Марс чи виробляти медичну марихуану:на чому заробляють сучасні мільярдери

30.05.2019 336Автор: Олександр Мавлідінов
Підкоряти Марс чи виробляти медичну марихуану:на чому заробляють сучасні мільярдери

Підкоряти Марс чи виробляти медичну марихуану:на чому заробляють сучасні мільярдери

30.05.2019     336Автор: 

Не так давно, Jobs.ua повідомляв своїх читачів про феноменальне зростання заробітної платні відомого Ілона Маска - керівника багатьох передових, у тому числі, й космічних проектів. Але, як виявилося, не тільки той, хто прагне підкорити Марс для людства, може заробити сьогодні більш ніж «гідні гроші».

Так, до рейтингу найбільш високооплачуваних керівників компаній, що торгують на американських біржах, потрапив й маловідомий Брендан Кеннеді – голова компанії Tilray, яка виробляє…медичну марихуану.

Саме цей керівник, зайняв другу сходинку після пана Маска, продемонструвавши 256 000 000 доларів США у якості прибутків за минулий рік. Про це свідчить дослідження, що було проведено виданням Bloomberg Pay Index.

Відомо, що у 2012 році, пан Кеннеді зауважив про те, що його бізнес може стати «найбільш кмітливим кроком чи самогубством кар’єри». Результати, на думку засновника виробництва медичного канабісу, повинні були проявитися за п’ять-шість років. Й ось зараз, світ побачив результати роботи компанії.

У липні минулого року, до компанії-виробника прийшов справжній успіх, коли її акції вперше потрапили до торгів на біржі США. Успіх був блискучий, так як продаж акцій збільшила добуток компанії, не більш не менш, ніж на 315%.

Читайте также

 • Безкоштовне розміщення вакансій та цікаві знижки на сайті Jobs.ua 5 Февраль, 2024

  Для наших Кращих Роботодавців!

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 Декабрь, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 Декабрь, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 Декабрь, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 Декабрь, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Наверх