Не так давно, Jobs.ua повідомляв своїх читачів про феноменальне зростання заробітної платні відомого Ілона Маска - керівника багатьох передових, у тому числі, й космічних проектів. Але, як виявилося, не тільки той, хто прагне підкорити Марс для людства, може заробити сьогодні більш ніж «гідні гроші».
Так, до рейтингу найбільш високооплачуваних керівників компаній, що торгують на американських біржах, потрапив й маловідомий Брендан Кеннеді – голова компанії Tilray, яка виробляє…медичну марихуану.
Саме цей керівник, зайняв другу сходинку після пана Маска, продемонструвавши 256 000 000 доларів США у якості прибутків за минулий рік. Про це свідчить дослідження, що було проведено виданням Bloomberg Pay Index.
Відомо, що у 2012 році, пан Кеннеді зауважив про те, що його бізнес може стати «найбільш кмітливим кроком чи самогубством кар’єри». Результати, на думку засновника виробництва медичного канабісу, повинні були проявитися за п’ять-шість років. Й ось зараз, світ побачив результати роботи компанії.
У липні минулого року, до компанії-виробника прийшов справжній успіх, коли її акції вперше потрапили до торгів на біржі США. Успіх був блискучий, так як продаж акцій збільшила добуток компанії, не більш не менш, ніж на 315%.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.