Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Цікаво про бізнес
 4. Секрети успіху великих компаній

Підкоряти Марс чи виробляти медичну марихуану:на чому заробляють сучасні мільярдери

30.05.2019 52Автор: Александр Мавлидинов
Підкоряти Марс чи виробляти медичну марихуану:на чому заробляють сучасні мільярдери

Підкоряти Марс чи виробляти медичну марихуану:на чому заробляють сучасні мільярдери

30.05.2019     52Автор: 

Не так давно, Jobs.ua повідомляв своїх читачів про феноменальне зростання заробітної платні відомого Ілона Маска - керівника багатьох передових, у тому числі, й космічних проектів. Але, як виявилося, не тільки той, хто прагне підкорити Марс для людства, може заробити сьогодні більш ніж «гідні гроші».

Так, до рейтингу найбільш високооплачуваних керівників компаній, що торгують на американських біржах, потрапив й маловідомий Брендан Кеннеді – голова компанії Tilray, яка виробляє…медичну марихуану.

Саме цей керівник, зайняв другу сходинку після пана Маска, продемонструвавши 256 000 000 доларів США у якості прибутків за минулий рік. Про це свідчить дослідження, що було проведено виданням Bloomberg Pay Index.

Відомо, що у 2012 році, пан Кеннеді зауважив про те, що його бізнес може стати «найбільш кмітливим кроком чи самогубством кар’єри». Результати, на думку засновника виробництва медичного канабісу, повинні були проявитися за п’ять-шість років. Й ось зараз, світ побачив результати роботи компанії.

У липні минулого року, до компанії-виробника прийшов справжній успіх, коли її акції вперше потрапили до торгів на біржі США. Успіх був блискучий, так як продаж акцій збільшила добуток компанії, не більш не менш, ніж на 315%.

Читайте також

 • Що дратує ваших співробітників?18 червень, 2019

  Робота в компанії вимагає від кожного члена колективу дотримання певних моральних та етичних норм. Але кожного дня ми намагаємося вирішувати низку проблем, взаємодіяти з іншими робітниками, тому цілком можливо, що в вашому особистому просторі у вас з’являються певні причини, які можуть вас дратувати. jobs.ua спеціально для своїх читачів підібрала найбільш розповсюджені причини, за якими ваші колеги по роботі або ви, можуть відчувати себе збентежено чи дратівливо. Цікаво? Читайте далі у статті.

 • Досягли кар’єрного піку. Куди рухатись далі?17 червень, 2019

  Кар’єрний ріст - це невід’ємна частина професійного розвитку будь-якого спеціаліста. Де-хто з них проходить досить короткий шлях, а де-кому выпадає пройти довгий та досить нелегкий і заслужити своє місце в компанії та на кар’єрному шляху. Але у кожного кар’єрного росту на певній вакансії є свій пік з різних на то причин. Якщо ви досягли свого кар’єрного піку на посаді в компанії і не знаєте куди рухатись далі, ця стаття саме для вас.

 • Як отримати рекомендаційний лист від минулого роботодавця12 червень, 2019

  Наявність рекомендаційного листа завжди додавав здобувачу впевненості, а работодавцю довіри саме цьому кандидату. Одна з особливостей рекомендаційного листа - надання його колишнім роботодавцем найкращим спеціалістам задля затвердження їх професійного досвіду та умінь. Як ви вже зрозуміли, видається такий лист тільки працьовитим, але мріє про нього кожний працевник. Сьогоднішня наша стаття присвячена тому, як отримати рекомендаційний лист від минулого роботодавця для подальшого працевлаштування.

 • В Україні збільшуються пенсійні виплати11 червень, 2019

  З першого липня поточного року в Україні зростають пенсійні виплати

 • П’ять причин полюбити планування роботи10 червень, 2019

  Молоді спеціалісти часто жаліються, що найбільш проблемним завдань для них є планування роботи. Як відомо, роботодавці вимагають планування роботи на певний відрізок часу, найчастіше це рік або пів року. Вміння планувати - одне з вайжливіших умінь для кожного спеціаліста. Чому? Давайте розбиратися разом з jobs.ua.

↑ Вгору