Ситуація навколо економіки України. Яка опинилася у новому кризовому становищі завдяки карантинним заходам проти поширення пандемії коронавірусу, поки що не виказує схильності до змінення у кращий бік.
Уряд намагаючись підтримати населення України анонсує низку заходів, зокрема обіцяє з першого липня перерахувати вітчизняні пенсії.
За інформацією Jobs.ua, з початку липня 2020 року в країні мають перерахувати пенсії із метою їх підвищення. Наскільки зростуть такі виплати в Україні та кого з вітчизняних торкнеться це нововведення?
Як відомо, на часі чергове підвищення прожиткового мінімуму в Україні, анонсоване урядом країни. Окрім цього, разом з плановим підвищенням прожиткового мінімуму для наших громадян, з першого липня поточного року, урядом заплановано збільшення соціальних виплати й українським пенсіонерам.
Проте. підвищення стосується лише тих пенсіонерів, хто наразі отримує або мінімальну, або максимальну пенсії. Таким чином, мінімальні щомісячні пенсійні виплати мають збільшитися з суми у 1 638 гривень на місяць до 1 712 гривень за той самий період. У той самий час, ті хто отримують максимальні пенсійні виплати, можуть розраховувати на збільшення сум з поточних 16 380 гривень на місяць до 17 120 гривень.
Крім того, надбавку до власних пенсійних виплат, отримають ті пенсіонери, у кого пенсія має нараховуватися із врахуванням наднормативного стажу. Таким стажем вважається стаж понад 30 років для жінок та понад 35 років для чоловіків України.
Виплати, що нараховуються за надмірний стаж, як й раніше мають скласти по 1% від мінімальної пенсії у державі, що нараховується за кожен рік додаткового стажу. Враховуючи зростання суми мінімальної пенсії в Україні. Слід очікувати й зростання таких виплат, що правда, доволі незначне - 17,12 гривень на місяць проти, 16,38 гривень, як це було раніше.
Також, разом з підвищенням прожиткового мінімуму в країні мають збільшуватися не лише пенсії, але й одноразові виплати солдатам строкової служби, а також, розміри аліментів на утримання дитини.
Крім цього, уряд запровадив ще одне нововведення, яке має то полегшати життя українських пенсіонерів.
Наразі, портал електронних послуг ПФУ запустив, поки що у тестовому режимі, нову послугу призначення пенсій онлайн. Зараз нею можуть скористатися лише ті громадяни України, які мають КЕП - кваліфікаційний електронний підпис (КЕП). Саме вони можуть оформляти свій статус пенсіонерів віддалено, онлайн, заходячи на сайт Пенсійного фонду.
Також, окрім наявності КЕП для онлайн-оформлення пенсії, громадянин має зробити наступне:
Після обробки цієї інформації, заявник буде повідомлений про фактичне призначення пенсії, із зазначенням її розміру.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.