Неспішна прогулянка в лісі чи парковій зоні – це вже своєрідна медитація, бо кожен з нас має можливість побути наодинці зі своїми думками. Але як зробити прогулянку ще приємнішою і кориснішою? Jobs.ua вирішили дізнатися, як перетворити прогулянку в прекрасне тренування або своєрідний сеанс медитації.
Нижче – кілька порад, щоб прогулянка перетворилася в повноцінний тренувальний процес.
Східні містики завжди знали, що життєва енергія правильно циркулює в нашому тілі тільки тоді, коли ми тримаємо спину рівно і не сутулимось. Це питання особливо актуальне в наш час, адже багато людей працюють дистанційно, через що доводиться багато часу проводити за комп’ютером.
Тримайте хребет рівно. Завжди. Під час прогулянки і не тільки. Не забувайте про це, бо насправді це дуже важливо для нашого самопочуття.
Які прекрасні види покриття пропонує нам матінка Земля! Трава, пісок, грунтові дороги і лісові стежки. Поки літо не минуло, ще можна походити босоніж по траві і піску, а рух вгору і вниз пагорбами з пришвидшеним кроком і сповільненим дозволить спалити більше калорій.
Міняйте маршрути прогулянок. Нові місця – це нова інформація для нашого мозку, що, в свою чергу, стимулює до утворення нових нейронних зв’язків. Ось чому кажуть, що подорожі завжди ідуть нам на користь, бо зустрічі з новими місцями допомагають перезавантажити нашу свідомість.
Звичайно, найкращий одяг для прогулянки – спортивний. І відповідне взуття. В кросівках взагалі зручно ходити, а легенько пробігтися в лісі чи по парку під час прогулянки – це той самий заряд бадьорості, який всім нам так потрібен під час карантинних буднів.
Інтервальна ходьба – теж чудовий спосіб злегка потренуватися під час прогулянки. Як правильно це зробити? Дайте собі завдання – іти дуже швидко протягом 30 секунд, потім сповільніть крок і через 30 секунд знову його пришвидшіть. Можна також влаштувати собі «музичне» тренування – рухатися швидше чи повільніше в залежності від того, куплет пісні співається чи приспів.
Під час прогулянки можна додати вправи з власною вагою: поприсідати і повіджиматися, а якщо прогулюєтеся повз спортивний майданчик, завітати туди. В лісі чи в парку можна порозтягуватися і пострибати, чи виконати кілька вправ з бази кросфіту: бурпі, «скелелаза» чи вправи на статику (наприклад, витягнути руки долонями вперед і присісти глибоко, як зі штангою, щоб стегна були паралельні землі, і так завмерти на фіксований час – на 30 секунд, на хвилину чи більше, якщо маєте відповідну підготовку. Спробуйте якось цю вправу – чудово мобілізує внутрішні резерви організму і гартує волю).
Щоб перетворити пішу прогулянку в своєрідний сеанс медитації, обирайте маршрути подалі від людей. Локації з деревами і водоймами – ідеальний варіант. Під час прогулянки відстежуйте свої думки і настрій. Якщо думки негативні, пропрацюйте їх і перетворіть на більш позитивні бажання. Це реальна задача для всіх, навіть якщо життя знаходиться далеко не на найкращому етапі.
Під час прогулянки значно легше зосередитися на власному тілі і його відчуттях. Зверніть увагу на дихання, як ступні торкаються землі, як руки і ноги координують між собою. Спробуйте відчути власне тіло єдиним цілим.
Портал з працевлаштування Jobs.ua інформує, які навички є критично важливими і в бізнесі, і в кар’єрі.
Пропонуємо вам зануритися в історію появи сенсаційної іграшки, а також з’ясувати, в чому полягає секрет її популярності.
Ігри цікаво не лише грати, а й розробляти. Вас приваблює сфера геймдеву, хочете спробувати себе в розробці комп’ютерних чи мобільних ігор? Давайте поговоримо на цікаву тему, а саме з чого розпочати в геймдеві новачку.
Кризові ситуації через біль і його долання дають потенціал для росту. Розглянемо разом з Jobs.ua, як за допомогою хобі та нових ідей адаптуватися до викликів сьогодення.
Бути захопленим своєю роботою — безумовно, це добре. Прагнути успіху і повсякчас зростати в своїх досягненнях — теж добре. Але чи існує та грань, за якою трудоголізм починає приносити більше шкоди, аніж користі?