Відомо, що слово - то, не є горобець, а тому, «зловити» те, що «вилітає» з наших уст неможливо.
Jobs.ua запевняє, що контролювати все, що говоримо – взагалі, гарний смак, стосовно поведінки, але є в житті такі моменти, коли цей контроль, просто необхідний.
Візьміть, наприклад, побажання, доволі доречні у святковий зимовий період. Але, бажаючи що-небудь кому-небудь, нехай і від щирого серця, звертайте увагу на те, про що ви говорите.
Не секрет, що сьогодні, проблем працевлаштування, ще має своє місце на ринку праці країни, й тому багато наших знайомих та близьких людей, вкрай занепокоєні вирішуванням саме цього важливого питання.
Психологи наполягають, що намагаючись підтримати когось з них, ми можемо проти волі застосувати для цього, неоднозначний зворот мови, який, не тільки буде невірно зрозумілий адресатом, но може й вплинути негативно на його загальний психологічний стан.
Так, відомі, й часто щирі побажання, на кшталт «нарешті знайти себе та своє місце», «тримайся, друже» або «нехай тобі вже пощастить», у більшості випадків, підсвідомо сприймаються нашим слухачем, як певні демотиватори, спроможні загострити в людини почуття безвихіддя, занизити власну оцінку особистості, стати небажаним обґрунтуванням та фантомним доказом пристуності «карми невдахи».
Й, дійсно. Побажання «знайти себе» просто не може означати нічого, крім того, що ось до цього моменту, людина була «не на своєму місці», без п’яти хвилин –марно втрачала свій час. Це, насправді, доволі грубий вислів про життя людини, яким вона … живе.
А, побажати «триматися», за думкою психологів, одне й теж саме, що сказати тому, хто відчайдушно шукає вихід зі своєї ситуації, що того «виходу» немає, а бідоласі залишається сподіватися на Творця, Богів рок-н-ролу та далі за списком. Одним словом – триматися. Іноді краще не бажати нічого, ніж «підбадьорити» людину, чимось отаким.
Теж й з побажанням нарешті вловити свою вдачу. Наше дуже прогресивне сторіччя довело, що відсоток втручання «синього птаха» у позитивний епілог будь-якої справи, настільки малий, що бажати кому-небудь, сподіватися саме на «поцілунок долі» - це, як мінімум, лукавити.
То що ж тоді, взагалі можна казати і якими словами підтримати людину? А такими, які не стосуються тих самих моментів, що мають в її житті статус «невирішених». Якщо ви можете допомогти людині у її пошуках – краще допоможіть. Якщо ні, побажайте їй натхнення для скорішого завершення її справ, а ще - міцного здоров’я та гарного настрою.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.