Відомо, що слово - то, не є горобець, а тому, «зловити» те, що «вилітає» з наших уст неможливо.
Jobs.ua запевняє, що контролювати все, що говоримо – взагалі, гарний смак, стосовно поведінки, але є в житті такі моменти, коли цей контроль, просто необхідний.
Візьміть, наприклад, побажання, доволі доречні у святковий зимовий період. Але, бажаючи що-небудь кому-небудь, нехай і від щирого серця, звертайте увагу на те, про що ви говорите.
Не секрет, що сьогодні, проблем працевлаштування, ще має своє місце на ринку праці країни, й тому багато наших знайомих та близьких людей, вкрай занепокоєні вирішуванням саме цього важливого питання.
Психологи наполягають, що намагаючись підтримати когось з них, ми можемо проти волі застосувати для цього, неоднозначний зворот мови, який, не тільки буде невірно зрозумілий адресатом, но може й вплинути негативно на його загальний психологічний стан.
Так, відомі, й часто щирі побажання, на кшталт «нарешті знайти себе та своє місце», «тримайся, друже» або «нехай тобі вже пощастить», у більшості випадків, підсвідомо сприймаються нашим слухачем, як певні демотиватори, спроможні загострити в людини почуття безвихіддя, занизити власну оцінку особистості, стати небажаним обґрунтуванням та фантомним доказом пристуності «карми невдахи».
Й, дійсно. Побажання «знайти себе» просто не може означати нічого, крім того, що ось до цього моменту, людина була «не на своєму місці», без п’яти хвилин –марно втрачала свій час. Це, насправді, доволі грубий вислів про життя людини, яким вона … живе.
А, побажати «триматися», за думкою психологів, одне й теж саме, що сказати тому, хто відчайдушно шукає вихід зі своєї ситуації, що того «виходу» немає, а бідоласі залишається сподіватися на Творця, Богів рок-н-ролу та далі за списком. Одним словом – триматися. Іноді краще не бажати нічого, ніж «підбадьорити» людину, чимось отаким.
Теж й з побажанням нарешті вловити свою вдачу. Наше дуже прогресивне сторіччя довело, що відсоток втручання «синього птаха» у позитивний епілог будь-якої справи, настільки малий, що бажати кому-небудь, сподіватися саме на «поцілунок долі» - це, як мінімум, лукавити.
То що ж тоді, взагалі можна казати і якими словами підтримати людину? А такими, які не стосуються тих самих моментів, що мають в її житті статус «невирішених». Якщо ви можете допомогти людині у її пошуках – краще допоможіть. Якщо ні, побажайте їй натхнення для скорішого завершення її справ, а ще - міцного здоров’я та гарного настрою.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.