Шановні користувачі сайту Jobs.ua, ми раді представити вашій увазі повністю перероблені та поліпшені відгуки на сайті.
Протягом кількох місяців ми приділили підвищену увагу розділу «Відгуки на вакансію/резюме». Проаналізувавши всі ваші рекомендації, ми постаралися максимально просто та зручно організувати процес спілкування між шукачами та роботодавцями.
Суттєво змінений інтерфейс розділу «Відгуки на вакансію/резюме» для відображення найбільш повної та корисної інформації щодо відгуку, який вам надійшов:
Також оновлено поштовий шаблон листа, який ви отримуєте, коли на сайті відгукуються на вашу вакансію чи резюме:
Для зручнішої комунікації між користувачами додана можливість відповіді кандидатам/роботодавцям безпосередньо зі сторінки відгуків:
Тепер всі ваші відповіді на відгуки на сайті відображаються біля відповідного відгуку, даючи вам можливість не витрачати час на пошуки інформації:
Додана позначка «Тип відповіді/Результат», яка дозволить вам швидше орієнтуватися в розділі:
Ви завжди можете залишати коментар до відгуків, щоб робити позначки щодо кандидатів або пропозицій від роботодавців:
Якщо ви, в авторизованому статусі, відправили шукачеві або роботодавцю свою вакансію/резюме, то відповідь на ваш відгук ви зможете знайти в розділі «Відправлені вакансії/резюме»:
Крім того, на пошту приходять повідомлення про всі дії з відгуками та відповідями, що спрощує та прискорює роботу з ними.
Беручи до уваги ваші побажання та рекомендації, ми зробили листування між користувачами зрозумілішим: де, про що і з ким ви ведете діалог на сайті.
Ми сподіваємося та віримо, що ви оціните виконану нами роботу, і в подальшому будете ділитися своїми враженнями та побажаннями в розділі зворотного зв'язку на сайті.
З повагою, адміністрація порталу Jоbs.ua!
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.
А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.
YouTube пропонує безліч можливостей для зростання і заробітку. Але тільки якщо знати, що робити. Нещодавно ми писали, як зацікавити дитину фрилансом, а сьогодні повідаємо корисні поради, як успішно запустити власний YouTube-канал в 2025 році.
Прояви дискримінації на співбесідах зазвичай не вибиваються зі стандартного кола питань. Хоча іноді HR-спеціалісти можуть і здивувати. Сьогодні з’ясовуємо, як відповідати кандидату в подібних ситуаціях.
Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті.