Шановні користувачі сайту Jobs.ua, ми раді представити вашій увазі повністю перероблені та поліпшені відгуки на сайті.
Протягом кількох місяців ми приділили підвищену увагу розділу «Відгуки на вакансію/резюме». Проаналізувавши всі ваші рекомендації, ми постаралися максимально просто та зручно організувати процес спілкування між шукачами та роботодавцями.
Суттєво змінений інтерфейс розділу «Відгуки на вакансію/резюме» для відображення найбільш повної та корисної інформації щодо відгуку, який вам надійшов:
Також оновлено поштовий шаблон листа, який ви отримуєте, коли на сайті відгукуються на вашу вакансію чи резюме:
Для зручнішої комунікації між користувачами додана можливість відповіді кандидатам/роботодавцям безпосередньо зі сторінки відгуків:
Тепер всі ваші відповіді на відгуки на сайті відображаються біля відповідного відгуку, даючи вам можливість не витрачати час на пошуки інформації:
Додана позначка «Тип відповіді/Результат», яка дозволить вам швидше орієнтуватися в розділі:
Ви завжди можете залишати коментар до відгуків, щоб робити позначки щодо кандидатів або пропозицій від роботодавців:
Якщо ви, в авторизованому статусі, відправили шукачеві або роботодавцю свою вакансію/резюме, то відповідь на ваш відгук ви зможете знайти в розділі «Відправлені вакансії/резюме»:
Крім того, на пошту приходять повідомлення про всі дії з відгуками та відповідями, що спрощує та прискорює роботу з ними.
Беручи до уваги ваші побажання та рекомендації, ми зробили листування між користувачами зрозумілішим: де, про що і з ким ви ведете діалог на сайті.
Ми сподіваємося та віримо, що ви оціните виконану нами роботу, і в подальшому будете ділитися своїми враженнями та побажаннями в розділі зворотного зв'язку на сайті.
З повагою, адміністрація порталу Jоbs.ua!
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?