Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Блог Jobs.ua
  5. Покращення у розділі «Відгуки»

  Покращення у розділі «Відгуки»

  12.10.2020 281
  Покращення у розділі «Відгуки»

  Покращення у розділі «Відгуки»

  12.10.2020     281

  Шановні користувачі сайту Jobs.ua, ми раді представити вашій увазі повністю перероблені та поліпшені відгуки на сайті.

  Протягом кількох місяців ми приділили підвищену увагу розділу «Відгуки на вакансію/резюме». Проаналізувавши всі ваші рекомендації, ми постаралися максимально просто та зручно організувати процес спілкування між шукачами та роботодавцями.

  Суттєво змінений інтерфейс розділу «Відгуки на вакансію/резюме» для відображення найбільш повної та корисної інформації щодо відгуку, який вам надійшов:

  відгук на вакансію

  відгук на резюме

  Також оновлено поштовий шаблон листа, який ви отримуєте, коли на сайті відгукуються на вашу вакансію чи резюме:

  лист з відгуком на вакансію лист з відгуком на резюме

  Для зручнішої комунікації між користувачами додана можливість відповіді кандидатам/роботодавцям безпосередньо зі сторінки відгуків:

  відповідь на відгук 1

  відповідь на відгук 2

  відповідь на відгук 3

  Тепер всі ваші відповіді на відгуки на сайті відображаються біля відповідного відгуку, даючи вам можливість не витрачати час на пошуки інформації:

  усі відповіді на відгук на вакансію

  усі відповіді на відгук на резюме

  Додана позначка «Тип відповіді/Результат», яка дозволить вам швидше орієнтуватися в розділі:

  позначка

  Ви завжди можете залишати коментар до відгуків, щоб робити позначки щодо кандидатів або пропозицій від роботодавців:

  коментар

  Якщо ви, в авторизованому статусі, відправили шукачеві або роботодавцю свою вакансію/резюме, то відповідь на ваш відгук ви зможете знайти в розділі «Відправлені вакансії/резюме»:

  відправлені вакансії

  відправлені резюме

  Крім того, на пошту приходять повідомлення про всі дії з відгуками та відповідями, що спрощує та прискорює роботу з ними.

  Беручи до уваги ваші побажання та рекомендації, ми зробили листування між користувачами зрозумілішим: де, про що і з ким ви ведете діалог на сайті.

  Ми сподіваємося та віримо, що ви оціните виконану нами роботу, і в подальшому будете ділитися своїми враженнями та побажаннями в розділі зворотного зв'язку на сайті.

  З повагою, адміністрація порталу Jоbs.ua!

  Читайте також

  • Поговоримо про погані стосунки з грошима і як це виправити22 жовтень, 2020

   Стосунки з грошима закладаються ще в дитинстві. Якщо у вас проблеми із вмінням заощаджувати гроші чи їхньою постійною нестачею, коріння фінансових негараздів криються саме там. Так, ми не можемо повернутися в дитинство, але ми можемо змінити своє ставлення до грошей.

  • Подорожуємо і заробляємо: як це зробити?21 жовтень, 2020

   В світі все більше стає популярним новий тренд, пов’язаний з подорожами: paycation. Це означає, що, подорожуючи, можна не лише повернути гроші за поїздку чи частково їх заощадити, а й навіть заробити при цьому.

  • Як запобігти погіршенню ментального здоров’я працівників в умовах пандемії19 жовтень, 2020

   Карантинні заходи, які запроваджені в усьому світі з метою запобігання пандемії COVID-19, мають також зворотній бік. Вони негативно впливають на світову економіку і ведення бізнесу, а також негативно відбиваються на ментальному здоров’ї кожної людини.

  • Як поводити себе на співбесіді18 жовтень, 2020

   Останні дослідження показують, що більшість співбесід при прийомі на роботу закінчуються невдачею. Адже результат таких заходів багато в чому залежить від того, чи сподобався претендент людині, що проводить співбесіду. Більшу частину фактичної інформації співробітники кадрових служб отримують з резюме претендентів, але в процесі особистого спілкування про неї часто забувають. Тому перше враження, яке кандидат справив на HR-фахівця залишається найголовнішим.

  • Найважливіші професії майбутнього за версією Міністерства освіти і науки України16 жовтень, 2020

   В наш час все стрімко трансформується, що навіть актуальність тих чи інших професій змінюється швидше, ніж змінюється одне покоління. Розглянемо разом з Jobs.ua прогнозований МОН України список найзатребуваніших професій майбутнього і з’ясуємо, в чому полягає специфіка деяких поки що екзотичних професій.

  ↑ Вгору