Незвичайний «бонус» отримали працівники одного з сталеливарних підприємств Бельгії.
Як стало відомо Jobs.ua, частина персоналу у день нарахування заробітних плат на картки побачила суми, які було збільшено…на 30 000 євро!
Так, звичайно, це виявилось помилкою бухгалтерії підприємства. Справа в тому, що власник заводу наказав додатково зарахувати на рахунки робітників по 100 євро «преміальних», але «щось пішло не так», й результатом стало зачислення на рахунки людей таких великих сум коштів.
На цьому підприємстві працює близько 230 співробітників, які отримують середню зарплатню у розмірі, що не перебільшує 1 600 євро на місяць. Яка кількість з них встигла зрадіти неочікуваному бонусу не відомо, та справа не в тому.
Згідно з місцевими законами усі «помилково зараховані кошти» треба повертати, но вже зараз, це зможуть зробити далеко не всі «щасливчики». Частина з тих, хто отримав 30 000 євро, вже встигла витратити більшу частину цих грошей, а дехто, навіть всі з них, намагаючись закріпити свій «фарт» у казино у той же вечір.
Зараз у компанії «ламають макітри» над тим, як виходити з конфузу, й намагаються не афішувати подальше розгортання подій навколо цього інциденту.
У вашому оточенні є люди, які говорять так швидко і нерозбірливо, що нічого не збагнеш? Але навіть такі люди можуть заговорити чітко і переконливо, якщо скористаються добіркою чудових вправ для дикції, які підготував Jobs.ua.
Ви знали, що один цікавий тест на визначення профпридатності допоміг незвичайному в’язню втекти з в’язниці? Поговоримо про це в статті, а також з’ясуємо, які популярні тести стануть орієнтиром у визначенні ваших сильних сторін і вибору професійної кар’єри.
Портал з працевлаштування і пошуку роботи Jobs.ua поставив низку питань штучному інтелекту Grok від X, щоб дізнатися, що думає цей ШІ про перспективи такої цікавої, потрібної і важливої в літературному світі професії, як літературний агент.
Розглянемо в статті метод STAR, щоб ваші відповіді на співбесідах набрали структурованого вигляду, були логічними, зрозумілими і переконливими.
Пошукачам не подобається формат групової співбесіди, та ейчари іноді вдаються до нього. Навіщо вони це роблять? Давайте з’ясуємо разом із Jobs.ua, а ще розглянемо переваги й недоліки групової співбесіди.