Незвичайний «бонус» отримали працівники одного з сталеливарних підприємств Бельгії.
Як стало відомо Jobs.ua, частина персоналу у день нарахування заробітних плат на картки побачила суми, які було збільшено…на 30 000 євро!
Так, звичайно, це виявилось помилкою бухгалтерії підприємства. Справа в тому, що власник заводу наказав додатково зарахувати на рахунки робітників по 100 євро «преміальних», але «щось пішло не так», й результатом стало зачислення на рахунки людей таких великих сум коштів.
На цьому підприємстві працює близько 230 співробітників, які отримують середню зарплатню у розмірі, що не перебільшує 1 600 євро на місяць. Яка кількість з них встигла зрадіти неочікуваному бонусу не відомо, та справа не в тому.
Згідно з місцевими законами усі «помилково зараховані кошти» треба повертати, но вже зараз, це зможуть зробити далеко не всі «щасливчики». Частина з тих, хто отримав 30 000 євро, вже встигла витратити більшу частину цих грошей, а дехто, навіть всі з них, намагаючись закріпити свій «фарт» у казино у той же вечір.
Зараз у компанії «ламають макітри» над тим, як виходити з конфузу, й намагаються не афішувати подальше розгортання подій навколо цього інциденту.
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.