Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации о работе
 3. Новости Украины и мира
 4. Статьи
 5. Поради що до продуктивної роботи вдома

Поради що до продуктивної роботи вдома

12.11.2019 205Автор: Александр Мавлидинов
Поради що до продуктивної роботи вдома

Поради що до продуктивної роботи вдома

12.11.2019     205Автор: 

Фріланс впевнено крокує планетою та все більше роботодавців дозволяють своїм працівникам робити необхідні завдання вдома. Популярність цього методу настільки висока, що до нього вдаються представники навіть тих професій, що ще не так давно здавалися зовсім не пристосованими до таких варіантів.

Проте, відомі й певні проблеми, що виникають під час «домашніх робіт». По-перше, це прокрастинация – тобто неспроможність самоорганізуватися, погані побутові умови та інші «вади».

Спробуємо розглянути, як зробити працю вдома максимально ефективним трудом.

«Куточок офісу» вдома

Навіть, якщо ви мешкаєте в однокімнатній квартирі, обладнати хоча б яке робоче місце – перший крок до вдалого виконання своїх завдань без покидання оселі. Загалом, ви маєте знайти найбільш затишне місце, де ви зможете спокійно працювати. Звичайно, там має бути зручний стіл та стілець (але не занадто зручні, щоб не викликати бажання спати) та все інше, що необхідне для вашої роботи. Як правило, така робота поєднана з інтернетом, тож треба зробити так, щоб цей вид зв’язку не зникав та не мав постійних збоїв.

Якщо, такий куточок ви знайшли біля вікна – це ідеальний варіант. Ви будете мати змогу відволікатись від монітору та давати своїм очам відпочити.

Якщо коротко, то ви маєте досягти максимального комфорту. Але, комфорту робочого, який не має нічого спільного із комфортом, що людина облаштовує для відпочинку.

Небезпечні але потрібні дрібниці

Коли ви вмієте працювати, треба навчитися й відпочивати, виділяючи на це певний час серед роботи. Підготуйте те, що допомагає вам у такому відпочинку. Цікава книга, або музичний інструмент, або будь-що, на що ви здатні відволіктися на короткий час та розслабитися, має бути під рукою та не займати багато часу на пошуки необхідного. Пам’ятайте про небезпеку таких розваг. Не зважаючи на свою необхідність, це все здатне відволікати від роботи, й тому треба вміти контролювати те, скільки часу ви витрачаєте на таке відволікання.

О, спорт…

Так, короткочасні спортивні вправи можуть здорово допомогти у виконання будь-якої сидячої роботи. Допоможе у цьому всілякий спортивний інвентар, що пристосований до домашнього використання. Звичайно, якщо вам допомагає лише біг, то доведеться виходити на вулицю. У інших випадках, слід інвестувати у спортивні знаряддя, що будуть невеликими та зможуть надати можливість виконання простих вправ. Поєднання фізичних (розумних) навантажень із діяльністю мозку - гарно впливають на результати роботи.

робота вдома

Порядок

Слідкуйте за чистотою та порядком у вашому домашньому офісі. Крім вас там ніхто не прибиратиме, тому усе зайве та неактуальне має видалятися регулярно, щоб не перетворити ваш офіс вдома на домашній склад.

Майте чіткі цілі

Постановка конкретних завдань для себе та «на сьогодні» - гарно допомагає у виконанні роботи поза межами звичного офісного середовища. Розпланував роботу та визначив те, що ви повинні зробити сьогодні, ви зумієте дотриматися належного графіку та не будете потребувати нагляду шефу, якого, до речі, вряд чи знайдете в себе вдома.

«Віддалення близьких»

Родина не має страждати від того, що ви працюєте вдома. Але, й відволікати вас від роботи, також, не повинна. Одразу поспілкуйтеся зі всіма мешканцями оселі. Вони повинні розуміти, що вас, якби немає вдома, бо ви зайняті справами, які приносять вам здобуток. Чим конкретніше ви заявите такі свої вимоги до близьких, тим рідше вони наважаться відволікати вас по різних побутових дрібницях. А, це, вже найближчим часом продемонструє правильний результат вашої роботи вдома.

Ищете работу?


Ищете персонал?

Читайте также

 • Сила слова, що використане доречно29 Январь, 2020

  Це може допомогти більш простіше "сходитися" із незнайомими людьми, наприклад, без проблем вливаючись до нових робочих колективів

 • Коли треба звільнитися з роботи?29 Январь, 2020

  Вам ненависна ваша робота, але не поспішаєте звільнятися. Гідної пропозиції ще немає, і ви не хочете залишитися ні з чим. Але бувають такі ситуації, коли краще йти відразу, не вагаючись.

 • Чи потрібна вища освіта для вдалої кар'єри28 Январь, 2020

  Від такого рішення буде залежати успіх всього вашого майбутнього життя

 • Як навчитися вирішувати нестандартні завдання27 Январь, 2020

  Нестандартні завдання та нетипові повсякденні задачі дуже часто ставлять навіть досвідченого спеціаліста в тупик. Як правило, такі задачі не є повсякденними, бо вимагають більше уваги, більше знань, нестандартного підходу до їх виконання. Вони добре розвивають креативні навички, а також навички самостійно підбирати різні незвичні варіанти рішення. Тому керівники дуже часто дають такі завдання молодим спеціалістам, або для тих робітників, які стоять на шляху розвитку. Підлеглим залишається вчитися вирішувати нестандартні завдання та в процесі розвивати власні здібності.

 • Знижки на сайт Jobs.ua27 Январь, 2020

  З 20.01.2020 по 30.04.2020 для наших Кращих Роботодавців!

Ищете работу?


Ищете персонал?

↑ Наверх