UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Статті
  5. Поради що до продуктивної роботи вдома

Поради що до продуктивної роботи вдома

12.11.2019 917Автор: Олександр Мавлідінов
Поради що до продуктивної роботи вдома

Поради що до продуктивної роботи вдома

12.11.2019     917Автор: 

Фріланс впевнено крокує планетою та все більше роботодавців дозволяють своїм працівникам робити необхідні завдання вдома. Популярність цього методу настільки висока, що до нього вдаються представники навіть тих професій, що ще не так давно здавалися зовсім не пристосованими до таких варіантів.

Проте, відомі й певні проблеми, що виникають під час «домашніх робіт». По-перше, це прокрастинация – тобто неспроможність самоорганізуватися, погані побутові умови та інші «вади».

Спробуємо розглянути, як зробити працю вдома максимально ефективним трудом.

«Куточок офісу» вдома

Навіть, якщо ви мешкаєте в однокімнатній квартирі, обладнати хоча б яке робоче місце – перший крок до вдалого виконання своїх завдань без покидання оселі. Загалом, ви маєте знайти найбільш затишне місце, де ви зможете спокійно працювати. Звичайно, там має бути зручний стіл та стілець (але не занадто зручні, щоб не викликати бажання спати) та все інше, що необхідне для вашої роботи. Як правило, така робота поєднана з інтернетом, тож треба зробити так, щоб цей вид зв’язку не зникав та не мав постійних збоїв.

Якщо, такий куточок ви знайшли біля вікна – це ідеальний варіант. Ви будете мати змогу відволікатись від монітору та давати своїм очам відпочити.

Якщо коротко, то ви маєте досягти максимального комфорту. Але, комфорту робочого, який не має нічого спільного із комфортом, що людина облаштовує для відпочинку.

Небезпечні але потрібні дрібниці

Коли ви вмієте працювати, треба навчитися й відпочивати, виділяючи на це певний час серед роботи. Підготуйте те, що допомагає вам у такому відпочинку. Цікава книга, або музичний інструмент, або будь-що, на що ви здатні відволіктися на короткий час та розслабитися, має бути під рукою та не займати багато часу на пошуки необхідного. Пам’ятайте про небезпеку таких розваг. Не зважаючи на свою необхідність, це все здатне відволікати від роботи, й тому треба вміти контролювати те, скільки часу ви витрачаєте на таке відволікання.

О, спорт…

Так, короткочасні спортивні вправи можуть здорово допомогти у виконання будь-якої сидячої роботи. Допоможе у цьому всілякий спортивний інвентар, що пристосований до домашнього використання. Звичайно, якщо вам допомагає лише біг, то доведеться виходити на вулицю. У інших випадках, слід інвестувати у спортивні знаряддя, що будуть невеликими та зможуть надати можливість виконання простих вправ. Поєднання фізичних (розумних) навантажень із діяльністю мозку - гарно впливають на результати роботи.

робота вдома

Порядок

Слідкуйте за чистотою та порядком у вашому домашньому офісі. Крім вас там ніхто не прибиратиме, тому усе зайве та неактуальне має видалятися регулярно, щоб не перетворити ваш офіс вдома на домашній склад.

Майте чіткі цілі

Постановка конкретних завдань для себе та «на сьогодні» - гарно допомагає у виконанні роботи поза межами звичного офісного середовища. Розпланував роботу та визначив те, що ви повинні зробити сьогодні, ви зумієте дотриматися належного графіку та не будете потребувати нагляду шефу, якого, до речі, вряд чи знайдете в себе вдома.

«Віддалення близьких»

Родина не має страждати від того, що ви працюєте вдома. Але, й відволікати вас від роботи, також, не повинна. Одразу поспілкуйтеся зі всіма мешканцями оселі. Вони повинні розуміти, що вас, якби немає вдома, бо ви зайняті справами, які приносять вам здобуток. Чим конкретніше ви заявите такі свої вимоги до близьких, тим рідше вони наважаться відволікати вас по різних побутових дрібницях. А, це, вже найближчим часом продемонструє правильний результат вашої роботи вдома.

Читайте також

  • Магістратура за кордоном: де навчатися українцям? 7 лютий, 2025

    Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.

  • Адаптуємось на новій роботі: найдієвіші поради 5 лютий, 2025

    А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.

  • Як успішно запустити YouTube-канал в 2025 році? 3 лютий, 2025

    YouTube пропонує безліч можливостей для зростання і заробітку. Але тільки якщо знати, що робити. Нещодавно ми писали, як зацікавити дитину фрилансом, а сьогодні повідаємо корисні поради, як успішно запустити власний YouTube-канал в 2025 році.

  • Найпоширеніші дискримінаційні питання на співбесідах: як діяти, якщо запитують не про роботу29 січень, 2025

    Прояви дискримінації на співбесідах зазвичай не вибиваються зі стандартного кола питань. Хоча іноді HR-спеціалісти можуть і здивувати. Сьогодні з’ясовуємо, як відповідати кандидату в подібних ситуаціях.

  • Як зацікавити дитину фрилансом?27 січень, 2025

    Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті. 


Часто шукають

↑ Вгору