Ваш інтернет-магазин «засвітився» на українському ринку – це прекрасно. Але завжди є, куди рости і розвиватися. І наступним кроком може стати успішний вихід на світові ринки. Наявність чіткого плану і розуміння своїх наступних кроків дозволить швидше досягнути цієї мети, а з порадами Jobs.ua, як інтернет-магазинам вийти на міжнародні ринки, ви значно полегшите собі завдання.
Звичайно, найперше спадають на думку американський та західно-європейські ринки. Але китайський ринок електронної комерції давно переріс за масштабами американський, хоча з китайським ринком не все так просто, адже вам доведеться зіткнутися з дуже жорсткою конкуренцією з боку місцевих компаній.
Але одним з найоптимальніших підходів можна вважати вихід на інтернет-ринки сусідніх країн (Польща, Чехія, Латвія, Естонія). Чим ближче розташована країна, тим швидше і за дешевшими цінами покупець отримає свій товар.
Як і в ситуації з вітчизняним ринком, важливо знати дві речі: своїх конкурентів та свою аудиторію. Для пошуку вашої аудиторії чудово підійде Facebook Audience Insights – інструмент від фахівців Фейсбуку, який надасть необхідну інформацію про майбутніх покупців, щоб ви могли створити найбільш релевантну рекламу для приваблення «свого» клієнта.
Для пошуку і аналізу конкурентів підійдуть наступні web-інструменти: SpyFu, SEMrush или Buzzsumo. З їхньою допомогою ви зможете відстежувати «цифрове життя» своїх конкурентів у мережі та відслідковувати профільні новини.
Серед інших корисних і важливих інструментів виділимо наступні:
Facebook Ad Library. Застосовуючи цей інструмент, ви будете бачити, які підходи у рекламі використовують ваші конкуренти;
SimilarWeb проаналізує веб-сайти конкурентів і дасть змогу зрозуміти, які кроки необхідно здійснити, щоб саме ваш сайт потрапляв у топи видачі Google в окремо взятому регіоні.
Локалізація інтернет-магазину під реалії конкретної країни – наступне важливе завдання.
Важливо адаптувати ваш контент під місцеву аудиторію. Дослідження показують, що відсутність рідної мови на сайті інтернет-магазину суттєво знижує відвідуваність клієнтів та здійснення можливої покупки. Тому крім англійської версії сайту доведеться локалізувати весь контент під конкретну аудиторію.
Пам’ятайте, що грамотна адаптація інтернет-магазину дозволить йому успішно закріпитися на іноземному ринку. Цьому питанню варто приділити посилену увагу.
Щоб забезпечити високу якість обслуговування в країні, мовою якою не володієте, врахуйте наступні поради:
Надайте можливість майбутнім клієнтам розраховуватися місцевою валютою з використанням локальних платіжних систем. Дізнайтеся, яким способам доставки вони надають перевагу.
І не забудьте про місцевий час і дату. Ніби дрібниці, але подібні дрібнички теж відіграють важливу роль в майбутній довірі клієнта до вашого сайту і продукції.
Отже, з найважливішими порадами, як інтернет-магазинам вийти на міжнародні ринки, ви ознайомилися. Сподіваємося, вищенаведені поради допоможуть у просуванні вашого бізнесу в інших країнах. Успіхів у новому 2021 році!
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.