У багатьох спеціалістів відношення до пошуку роботи в літній період досить неоднобічне. З одного боку, літо - це період відпусток, з іншого - шанс забеспечити себе постійним місцем работи на наступний довгий проміжок часу. Компанії і работодавці навпаки ж, стверджують що не існує сезоних потреб в спеціалістах, осоюбливо, якщо бізнес не прив’язан до цього. Тому не слід втрачати надію на пошуки роботи цим літом.
Мененджери з пошуку персоналу, завдяки власним спостереженням, відмічають позитивні сторони літнього працевлаштування. Спробуємо і ми розібратися, в чому ж саме. Як вже було сказано, саме влітку більшість роботодавців намагаються скористатися відпустками. А це значить, що новий робітник має змогу швидше адаптуватися та здружитися з колективом. Якщо ви молодий спеіцаліст, то скорістайтеся цією нагодою, щоб скоріше влитися в колектив. Через те, що багато здобувачів влітку теж відпочивають, у вас є більше шансів, що вакансія дістанеться саме вам. Тож навпаки, активно розсилайте резюме та шукайте вакансії від прямих роботодавців.
Якщо ви шукаєте вакансії невідкладно, то скористуйтеся наступними порадами від jobs.ua. Відстежуйте кожного дня нові вакансії на рекрутингових сайтах пошуку роботи. Це допоможе знати про нові вакансії, які виходять кожного тижня, швидко на них реагувати і отримувати запрошення на роботу першим. Не забувайте оновлювати власне резюме, щоб воно завжди знаходилось в топі та вас швидко знаходили роботодавці. Не забувайте також власноруч відправляти резбюме на ті вакансії роботодавців, які вам найбільше сподобались. Справді шукаєте роботу якомога швидше? Тоді скористайтеся функцією «Гарячі вакансії» на сайті пошуку роботи jobs.ua.
Найпопулярнішими вакансіями влітку є саме сезонні роботи. Саме тому в літній період вакансій сезонних робіт більше і вони високооплачувані. Якщо вас цікавить такий заробіток, то можете спробувати знайти подібні пропозиції від роботодавців.
Бажаємо успіху в пошуку роботи влітку!
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.