У багатьох спеціалістів відношення до пошуку роботи в літній період досить неоднобічне. З одного боку, літо - це період відпусток, з іншого - шанс забеспечити себе постійним місцем работи на наступний довгий проміжок часу. Компанії і работодавці навпаки ж, стверджують що не існує сезоних потреб в спеціалістах, осоюбливо, якщо бізнес не прив’язан до цього. Тому не слід втрачати надію на пошуки роботи цим літом.
Мененджери з пошуку персоналу, завдяки власним спостереженням, відмічають позитивні сторони літнього працевлаштування. Спробуємо і ми розібратися, в чому ж саме. Як вже було сказано, саме влітку більшість роботодавців намагаються скористатися відпустками. А це значить, що новий робітник має змогу швидше адаптуватися та здружитися з колективом. Якщо ви молодий спеіцаліст, то скорістайтеся цією нагодою, щоб скоріше влитися в колектив. Через те, що багато здобувачів влітку теж відпочивають, у вас є більше шансів, що вакансія дістанеться саме вам. Тож навпаки, активно розсилайте резюме та шукайте вакансії від прямих роботодавців.
Якщо ви шукаєте вакансії невідкладно, то скористуйтеся наступними порадами від jobs.ua. Відстежуйте кожного дня нові вакансії на рекрутингових сайтах пошуку роботи. Це допоможе знати про нові вакансії, які виходять кожного тижня, швидко на них реагувати і отримувати запрошення на роботу першим. Не забувайте оновлювати власне резюме, щоб воно завжди знаходилось в топі та вас швидко знаходили роботодавці. Не забувайте також власноруч відправляти резбюме на ті вакансії роботодавців, які вам найбільше сподобались. Справді шукаєте роботу якомога швидше? Тоді скористайтеся функцією «Гарячі вакансії» на сайті пошуку роботи jobs.ua.
Найпопулярнішими вакансіями влітку є саме сезонні роботи. Саме тому в літній період вакансій сезонних робіт більше і вони високооплачувані. Якщо вас цікавить такий заробіток, то можете спробувати знайти подібні пропозиції від роботодавців.
Бажаємо успіху в пошуку роботи влітку!
Прояви дискримінації на співбесідах зазвичай не вибиваються зі стандартного кола питань. Хоча іноді HR-спеціалісти можуть і здивувати. Сьогодні з’ясовуємо, як відповідати кандидату в подібних ситуаціях.
Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті.
Робочі зустрічі не завжди минають ефективно, бажані результати залежать від низки факторів. Чому так відбувається і як цьому запобігти, — читайте в статті.
Насправді це серйозна проблема багатьох людей, тобто вміння працювати з власною агресією. З’ясуємо разом з Jobs.ua, як правильно працювати з агресією і знайти їй краще застосування, аніж ображати одне одного в соцмережах.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.