Майже 16 000 співробітників поліції не вийдуть на свої чергування, бо рівно стільки службовців Національна поліція «не добирає» за даними Jobs.ua.
Як повідомляють офіційні представники Нацполіції, при необхідній кількості особового складу у 116 100 осіб, з яких 8 700 співробітників припадає саме на столицю, по всій Україні, полісмени мають в наявності не більш ніж 100 000 коллег. А в Києві, ще залишено вільними близько 1 600 посад цієї служби.
За інформацією від самих «копів», цей «тягар відповідальності» можуть витримати далеко не всі, хто намагається почати служити у Національній поліції, й тому недобір – це вже звичне тут явище. Насправді тішить той факт, що ще минулого року, такий недобір до лав Нацполіції складав 23 700 осіб, й зараз вже можна бачити суттєві зміни на краще.
Але, поки одне питання точно залишається відкритим. Треба «закривати існуючі 13,6% недобора», й тому Національна поліція запрошує усіх небайдужих та бажаючих спробувати себе у справі «служити та захищати».
Як взаємодіяти з такими людьми, які вічно мають рацію, дізнавався Jobs.ua.
Чим такі ігри стануть у пригоді працівникам вашої компанії? Щоб пройти подібну гру, доведеться співпрацювати. Всі свої дії ви змушені координувати з іншим гравцем чи навіть з кількома.
До відмов не звикати кожній людині, ми стикаємося з ними щодня. Але чи варто реагувати на відмову як остаточний вердикт? Портал з пошуку роботи Jobs.ua пропонує з’ясувати, як реагувати на відмови так, щоб співрозмовники вас почули.
Портал з працевлаштування Jobs.ua дізнавався, які перспективи має legaltech, юриспруденція 21-століття на стику традиційних підходів і сучасних технологій.
Люди схильні плутати бодігардів і охоронців, ставлячи між ними знак рівності. Проте це не так, охоронець не завжди надає клієнту послуги фізичного захисту.