Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации о работе
 3. Работодателю
 4. Рынок труда Украины

"Потребуємо небайдужих": є вільні вакансії в Нацполіції

9.02.2018 706Автор: Александр Мавлидинов
"Потребуємо небайдужих": є вільні вакансії в Нацполіції

"Потребуємо небайдужих": є вільні вакансії в Нацполіції

9.02.2018     706Автор: 

Майже 16 000 співробітників поліції не вийдуть на свої чергування, бо рівно стільки службовців Національна поліція «не добирає» за даними Jobs.ua.

Як повідомляють офіційні представники Нацполіції, при необхідній кількості особового складу у 116 100 осіб, з яких 8 700 співробітників припадає саме на столицю, по всій Україні, полісмени мають в наявності не більш ніж 100 000 коллег. А в Києві, ще залишено вільними близько 1 600 посад цієї служби.

За інформацією від самих «копів», цей «тягар відповідальності» можуть витримати далеко не всі, хто намагається почати служити у Національній поліції, й тому недобір – це вже звичне тут явище. Насправді тішить той факт, що ще минулого року, такий недобір до лав Нацполіції складав 23 700 осіб, й зараз вже можна бачити суттєві зміни на краще.

Але, поки одне питання точно залишається відкритим. Треба «закривати існуючі 13,6% недобора», й тому Національна поліція запрошує усіх небайдужих та бажаючих спробувати себе у справі «служити та захищати».

Читайте также

 • Коли посада потребує зміни14 Декабрь, 2018

  Звичайно, якщо ваша посада не має змоги стати наступною сходинкою кар’єри, треба думати про зміну роботодавця. У інших же випадках, не треба квапитися з рішенням, роздивившись навколо, як можна проявити себе на знайомих полях знайомої компанії.

 • А що із захистом інформації у резюме?13 Декабрь, 2018

  Набагато складніше відстежити електронний аналог такої згоди, у якому користувач просто «поставив галочку» у необхідному полі. Тому треба бути обережними довіряючи свої данні тільки перевіреним особам та компаніям.

 • Кращі для роботи місця у наступному році12 Декабрь, 2018

  Рейтинг кращих роботодавців за версією спвробітників

 • Як відповісти на питання: "Чи розглядаєте ви ще пропозиції про роботу"?11 Декабрь, 2018

  Доволі частим запитання HR-ів чи роботодавців є: «Чи розглядаєте ви пропозиції про співпрацю інших роботодавців зараз»? Таке питання вводить спеціалістів в ступор, бо вони не знають, як відреагує на це роботодавець. Здобувачам дуже цікаво до чого веде це питання, з якою метою роботодавці його задають та, як на них правильно відповідати.

 • Таких увольняют первыми11 Декабрь, 2018

  Несмотря на то, что работу сегодня можно найти - потерять долгожданное место, еще проще. Подумайте над этим и исключите из своей работы все возможные аспекты, которые приводят к такому нежелательному результату

↑ Наверх