Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации о работе
 3. Работодателю
 4. Рынок труда Украины

"Потребуємо небайдужих": є вільні вакансії в Нацполіції

9.02.2018 672Автор: Александр Мавлидинов
"Потребуємо небайдужих": є вільні вакансії в Нацполіції

"Потребуємо небайдужих": є вільні вакансії в Нацполіції

9.02.2018     672Автор: 

Майже 16 000 співробітників поліції не вийдуть на свої чергування, бо рівно стільки службовців Національна поліція «не добирає» за даними Jobs.ua.

Як повідомляють офіційні представники Нацполіції, при необхідній кількості особового складу у 116 100 осіб, з яких 8 700 співробітників припадає саме на столицю, по всій Україні, полісмени мають в наявності не більш ніж 100 000 коллег. А в Києві, ще залишено вільними близько 1 600 посад цієї служби.

За інформацією від самих «копів», цей «тягар відповідальності» можуть витримати далеко не всі, хто намагається почати служити у Національній поліції, й тому недобір – це вже звичне тут явище. Насправді тішить той факт, що ще минулого року, такий недобір до лав Нацполіції складав 23 700 осіб, й зараз вже можна бачити суттєві зміни на краще.

Але, поки одне питання точно залишається відкритим. Треба «закривати існуючі 13,6% недобора», й тому Національна поліція запрошує усіх небайдужих та бажаючих спробувати себе у справі «служити та захищати».

Читайте также

 • HR-POINT - закрытая встреча HR-специалистов на регулярной основе.19 Июнь, 2018

  Самыми важными особенностями проекта есть влиятельные спикеры, экзотический нетворкинг, живое общение с отобранными студентами, свежая аналитика и прогнозы трендов.

 • Все о подборе "правильных" людей17 Июнь, 2018

  Казалось бы, нет ничего проще, чем проведение работодателем собеседования. Это соискатель, как правило, чувствует себя не в своей тарелке. Тем не менее, работодателю необходимо выполнять важную задачу – подобрать лучшего специалиста для компании среди соискателей на собеседовании. И выбрать не просто специалиста, а правильного человека для работы.

 • В Украине серьезно берутся защищать интеллектуальную собственность15 Июнь, 2018

  В стране можетпоявиться еще одна совершенно новая для нашего рынка труда профессия.

 • Увага! Електронний документообіг з 1 червня 2018 року.15 Июнь, 2018

  Шановні партнери, повідомляємо Вам, що компанія ТОВ «РОБОТА ПЛЮС УСПІХ» та ТОВ «РА «УСПІХ ПЛЮС» з 1 червня 2018 року перейшла на електронний документообіг, щоб зробити обмін документами з вами швидше, якісніше, і простіше.

  Закони України «Про електронні документи та електронний документообіг»та «Про електронний цифровий підпис» дозволяють значно прискорити й спростити документообіг.

 • Как правильно искать работу в интернете14 Июнь, 2018

  Поиск работы в интернете сегодня – единственный основной эффективный способ быстро без лишних затрат ресурсов подобрать вакансии для трудоустройства. И все же, неумение грамотно поэтапно построить свою работу при поиске трудоустройства может не дать ожидаемых результатов и отодвинуть ваше трудоустройство еще на неопределенное время.

↑ Наверх