RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации о работе
 3. Работодателю
 4. Все о подборе персонала
 5. Працівник майбутнього: кого вже сьогодні шукають роботодавці?

Працівник майбутнього: кого вже сьогодні шукають роботодавці?

22.04.2019 317Автор: Олександр Мавлідінов
Працівник майбутнього: кого вже сьогодні шукають роботодавці?

Працівник майбутнього: кого вже сьогодні шукають роботодавці?

22.04.2019     317Автор: 

Ринок праці майбутнього наближається. Та, поки невідомо, як швидко пресловута роботизація стане трендом на вітчизняному ринку, Jobs.ua пропонує подивитися на вміння та навички, які, за думкою світових фахівців-економістів, гарантовано стануть найбільш затребувані у більшості напрямків сфери праці.

При цьому, згідно з аналізами сьогодення на ринку праці України, можна казати про те, що більшість з цих навичок кандидатів, вже необхідні роботодавцям та вказані ними у більшості вакансій. До таких висновків прийшли спеціалісти з кадрового порталу «охотників за головами».

Так, вже зараз й обов’язково найближчим часом, ринок праці буде вимагати від шукачів таких вмінь та навичок, як гнучке мислення, орієнтування на клієнта, наявність критичного мислення та високих показників емоційного інтелекту. Спроможність прийняття рішень та висока приватна відповідальність особи, також одні з необхідних «здібностей» співробітників майбутнього.

Читайте также

 • Безкоштовне розміщення вакансій та цікаві знижки на сайті Jobs.ua 5 Февраль, 2024

  Для наших Кращих Роботодавців!

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 Декабрь, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 Декабрь, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 Декабрь, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 Декабрь, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Наверх