RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Соискателю
  4. Прием на работу
  5. «Працівники-бумеранги»: з комфортом повернутися на попереднє місце роботи

«Працівники-бумеранги»: з комфортом повернутися на попереднє місце роботи

12.11.2021 618
«Працівники-бумеранги»: з комфортом повернутися на попереднє місце роботи

«Працівники-бумеранги»: з комфортом повернутися на попереднє місце роботи

12.11.2021     618

Ніколи не знаєш, як обернеться життя, погоджуєтесь? Трапляється так, що працівник звільняється з однієї компанії, щоб влаштуватися в іншу, з вигіднішими умовами праці, або ж розпочинає власну справу. А потім через деякий час щось не зростається, і він повертається на попереднє місце роботи. Знаєте таких людей в своєму оточенні?

Для когось, можливо, це буде відкриттям, але для таких працівників на Заході навіть придумали спеціальний термін: працівники-бумеранги (boomerang employers). Портал Jobs.ua пропонує розглянути, що спонукає таких працівників полишати роботу, і як з комфортом повернутися на своє колишнє робоче місце.

Чому вони йдуть?

Насправді причин небагато:

  • Такому працівнику набридло працювати на одному місці – хочеться нового досвіду і ще подивитися, а як там все влаштовано в інших компаніях; і «набридло» не обов’язково означає нудну рутинну роботу: просто людина така за характером, що їй довго на одному місці не працюється;
  • Хочеться розпочати власну справу. Яку б хорошу і грошовиту посаду не займав працівник, а все ж іноді кортить пуститися у вільне плавання. Але займатися бізнесом – теж не для всіх, бо у кожного з нас різний набір навичок і вмінь, тому люди після невдачі іноді повертаються на попереднє місце роботи;
  • Різка зміна сфери діяльності: ще вчора людина, приміром, працювала перекладачем або вчителем англійської, а сьогодні вже заповнює вакансію на посаду стюардеси чи стюарда на міжнародні авіалайнери. І не виключено, що в майбутньому ця людина знову не повернеться на більш звичну і приземлену роботу.

Щоб «бумеранг» повернувся комфортно…

Гаразд, давайте ознайомимося з порадами, як повернутися з комфортом на попереднє місце роботи. Перестрахуватися не завадить, чи не так?

Отже, вас завжди з радістю приймуть в колишню компанію, якщо ви з відповідальністю ставилися до робочих обов’язків і зарекомендували себе як висококласний спеціаліст. До речі, в деяких випадках повернення навіть стане своєрідним кар’єрним трампліном, бо досвідченому працівнику швидше довірять важливий проєкт, дадуть більше свободи в прийнятті рішень.

І якщо так сталося, що вам раптово надійшла пропозиція перейти на вигідніше місце роботи, але на теперішній роботі ви не встигли завершити важливий проект, або маєте якісь інші зобов’язання перед колегами та компанією – не поспішайте в одну мить рубати канат і пускатися в плавання новими водами. Спершу завершіть розпочаті проєкти. А якщо проєкт довготривалий – значить, передайте коректно свої повноваження іншим колегам. Зробіть так, щоб вони не ображалися на вас і ви розпрощалися на найкращій ноті.

В психології це називається екологічний підхід. Це означає, що навіть з колегами, з якими у вас склалося не найкраще спілкування, варто все ж попрощатися по-дружньому. Просто підійти і подякувати за ті позитивні моменти і вдалі проєкти, над якими спільно працювали. Нехай вас запам’ятають з найкращого боку. І навіть якщо дуже-дуже кортить з якоїсь причини сильно хряснути дверима… краще причинити їх тихо і спокійно. А ви як вважаєте?

Читайте также

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 Ноябрь, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 Ноябрь, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


↑ Наверх