Що таке «правильний» відпочинок? У кожного, мабуть, своє розуміння щодо того, як йому відпочити «на всі 100%». Jobs.ua пропонує поглянути, що з цього приводу радять західні медики та соціологи.
Наприклад, кардіологи з Гельсінкі впевнені, що відпочивати, загалом, потрібно не менш, ніж чотири тижні на рік. Вони мають данні, що зневажання цим правилом, підвищує ризики смерті від серцевих нападів та захворювань судин. Також, на їх думку, менші терміни загального відпочинку протягом року, скорочують тривалість життя людини.
До таких висновків кардіологи прийшли, дослідив протягом 40 років групу з 1 222 людей. У той її, експериментальній частині, де учасники дотримувалися визначених термінів відпочинку, ризики таких негараздів із здоров’ям, знизилися на цілих 46%.
При цьому, дослідники зауважують, що важливо не просто «відпочивати за указаним терміном», але й дотримуватися здорового способу життя на всьому його протязі. Тільки так, можна буде сподіватися й на ефект від рекомендованих «відпускних термінів».
Прояви дискримінації на співбесідах зазвичай не вибиваються зі стандартного кола питань. Хоча іноді HR-спеціалісти можуть і здивувати. Сьогодні з’ясовуємо, як відповідати кандидату в подібних ситуаціях.
Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті.
Робочі зустрічі не завжди минають ефективно, бажані результати залежать від низки факторів. Чому так відбувається і як цьому запобігти, — читайте в статті.
Насправді це серйозна проблема багатьох людей, тобто вміння працювати з власною агресією. З’ясуємо разом з Jobs.ua, як правильно працювати з агресією і знайти їй краще застосування, аніж ображати одне одного в соцмережах.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.