RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Соискателю
  4. Все о резюме
  5. Причини для відмови в резюме

Причини для відмови в резюме

10.10.2019 817Автор: Лоліта Платошкіна
Причини для відмови в резюме

Причини для відмови в резюме

10.10.2019     817Автор: 

Перед запрошенням спеціаліста на співбесіду роботодавець повинен ретельно вивчити досвід роботи спеціаліста та виявити як сильні, так і слабкі місця. Чесно кажучи, роботодавець читає резюме з метою пошуку причин відмови. Для цього він приділяє увагу дрібницям: невідповідність датам, перебільшенням, незрозумілим фактам, уривкам фраз, які нагадують більше оголошенням з наявністю ключових слів. Роботодавець одразу помічає таку невідповідність та це стає першим дзвіночком, щоб замислитись над відмовою здобувачу або вияснити деякі неточності на співбесіді. Але якщо у роботодавця окрім вас є більш гідні резюме здобувачів, то до співбесіди навряд чи дійде.

Що в резюме може стати причиною відмови

В резюме будь-яка інформація може стати причиною відмови, якщо вона викликає у роботодавця невпевненість в точності чи відповідності дійсності. Причиною відмови може стати навіть стара фотографія в резюме, яка не відповідає зазначеному вами віку. Багато хто намагається взяти зовнішньою складовою, але, на жаль, подекуди роль грає саме вікові особливості. Причиною відмови після перегляду вашого резюме може стати невідповідність навичок та умінь спеціаліста зазначеній вакансії. Тому радимо вам відгукуватись на вакансію лише в тому випадку, коли ви ознайомлені із усіма умовами роботодавця і готові працювати в компанії. Будь-що інше - втрата часу та власних зусиль. Причиною відмови роботодавця можуть стати негативні відгуки ваших минулих роботодавців. Тому потурбуйтесь про те, щоб в зазначених контактах з минулих місць роботи були тільки «зручні» для вас люди. Але навіть це не зупинить роботодавця відшукати в інтернеті назву компанії та додзвонитися до потрібних людей, які здадуть вас. Причиною відмови роботодавця може стати відсутність додаткових документів: портфоліо, рекомендаційного листа, а перевага віддасться тим спеціалістам, у кого вони є.

Відповідь на питання, що робити - доводити резюме до ідеалу. Для цього необхідно:

  1. Дотримуватись чесності та послідовності інформації про ваш професійний досвід,
  2. Наповнити резюме додатковими документами, які зроблять з вас конкурентного здобувача.
  3. Вичитати резюме, або дати вичитати друзям чи близьким, у кого незамилене око.
  4. Спірні моменти бути готовими пояснити при зустрічі з роботодавцем (Наприклад, чому у вас є великий період припинення робочої діяльності чи інші неточності).

Успіху вам при переході на другий етап пошуку роботи - співбесіда.

Читайте также

  • Вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!23 Декабрь, 2024

    Дорогі партнери, колеги, друзі!

    Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!


  • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua23 Декабрь, 2024

    Шановні клієнти!
    Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.


↑ Наверх