RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Соискателю
  4. Все о резюме
  5. Причини для відмови в резюме

Причини для відмови в резюме

10.10.2019 819Автор: Лоліта Платошкіна
Причини для відмови в резюме

Причини для відмови в резюме

10.10.2019     819Автор: 

Перед запрошенням спеціаліста на співбесіду роботодавець повинен ретельно вивчити досвід роботи спеціаліста та виявити як сильні, так і слабкі місця. Чесно кажучи, роботодавець читає резюме з метою пошуку причин відмови. Для цього він приділяє увагу дрібницям: невідповідність датам, перебільшенням, незрозумілим фактам, уривкам фраз, які нагадують більше оголошенням з наявністю ключових слів. Роботодавець одразу помічає таку невідповідність та це стає першим дзвіночком, щоб замислитись над відмовою здобувачу або вияснити деякі неточності на співбесіді. Але якщо у роботодавця окрім вас є більш гідні резюме здобувачів, то до співбесіди навряд чи дійде.

Що в резюме може стати причиною відмови

В резюме будь-яка інформація може стати причиною відмови, якщо вона викликає у роботодавця невпевненість в точності чи відповідності дійсності. Причиною відмови може стати навіть стара фотографія в резюме, яка не відповідає зазначеному вами віку. Багато хто намагається взяти зовнішньою складовою, але, на жаль, подекуди роль грає саме вікові особливості. Причиною відмови після перегляду вашого резюме може стати невідповідність навичок та умінь спеціаліста зазначеній вакансії. Тому радимо вам відгукуватись на вакансію лише в тому випадку, коли ви ознайомлені із усіма умовами роботодавця і готові працювати в компанії. Будь-що інше - втрата часу та власних зусиль. Причиною відмови роботодавця можуть стати негативні відгуки ваших минулих роботодавців. Тому потурбуйтесь про те, щоб в зазначених контактах з минулих місць роботи були тільки «зручні» для вас люди. Але навіть це не зупинить роботодавця відшукати в інтернеті назву компанії та додзвонитися до потрібних людей, які здадуть вас. Причиною відмови роботодавця може стати відсутність додаткових документів: портфоліо, рекомендаційного листа, а перевага віддасться тим спеціалістам, у кого вони є.

Відповідь на питання, що робити - доводити резюме до ідеалу. Для цього необхідно:

  1. Дотримуватись чесності та послідовності інформації про ваш професійний досвід,
  2. Наповнити резюме додатковими документами, які зроблять з вас конкурентного здобувача.
  3. Вичитати резюме, або дати вичитати друзям чи близьким, у кого незамилене око.
  4. Спірні моменти бути готовими пояснити при зустрічі з роботодавцем (Наприклад, чому у вас є великий період припинення робочої діяльності чи інші неточності).

Успіху вам при переході на другий етап пошуку роботи - співбесіда.

Читайте также

  • Зник інтерес до роботи? Ось поради, як підвищити мотивацію21 Февраль, 2025

    Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».

  • Гроші, гени, здоров’я: вміння заробляти передається в спадок?19 Февраль, 2025

    Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.

  • Що запитати в кандидата, щоб отримати його «так»?17 Февраль, 2025

    Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 Февраль, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 Февраль, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.


↑ Наверх