UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Все про резюме
  5. Причини для відмови в резюме

Причини для відмови в резюме

10.10.2019 810Автор: Лоліта Платошкіна
Причини для відмови в резюме

Причини для відмови в резюме

10.10.2019     810Автор: 

Перед запрошенням спеціаліста на співбесіду роботодавець повинен ретельно вивчити досвід роботи спеціаліста та виявити як сильні, так і слабкі місця. Чесно кажучи, роботодавець читає резюме з метою пошуку причин відмови. Для цього він приділяє увагу дрібницям: невідповідність датам, перебільшенням, незрозумілим фактам, уривкам фраз, які нагадують більше оголошенням з наявністю ключових слів. Роботодавець одразу помічає таку невідповідність та це стає першим дзвіночком, щоб замислитись над відмовою здобувачу або вияснити деякі неточності на співбесіді. Але якщо у роботодавця окрім вас є більш гідні резюме здобувачів, то до співбесіди навряд чи дійде.

Що в резюме може стати причиною відмови

В резюме будь-яка інформація може стати причиною відмови, якщо вона викликає у роботодавця невпевненість в точності чи відповідності дійсності. Причиною відмови може стати навіть стара фотографія в резюме, яка не відповідає зазначеному вами віку. Багато хто намагається взяти зовнішньою складовою, але, на жаль, подекуди роль грає саме вікові особливості. Причиною відмови після перегляду вашого резюме може стати невідповідність навичок та умінь спеціаліста зазначеній вакансії. Тому радимо вам відгукуватись на вакансію лише в тому випадку, коли ви ознайомлені із усіма умовами роботодавця і готові працювати в компанії. Будь-що інше - втрата часу та власних зусиль. Причиною відмови роботодавця можуть стати негативні відгуки ваших минулих роботодавців. Тому потурбуйтесь про те, щоб в зазначених контактах з минулих місць роботи були тільки «зручні» для вас люди. Але навіть це не зупинить роботодавця відшукати в інтернеті назву компанії та додзвонитися до потрібних людей, які здадуть вас. Причиною відмови роботодавця може стати відсутність додаткових документів: портфоліо, рекомендаційного листа, а перевага віддасться тим спеціалістам, у кого вони є.

Відповідь на питання, що робити - доводити резюме до ідеалу. Для цього необхідно:

  1. Дотримуватись чесності та послідовності інформації про ваш професійний досвід,
  2. Наповнити резюме додатковими документами, які зроблять з вас конкурентного здобувача.
  3. Вичитати резюме, або дати вичитати друзям чи близьким, у кого незамилене око.
  4. Спірні моменти бути готовими пояснити при зустрічі з роботодавцем (Наприклад, чому у вас є великий період припинення робочої діяльності чи інші неточності).

Успіху вам при переході на другий етап пошуку роботи - співбесіда.

Читайте також

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

↑ Вгору