RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. Это важно знать каждому
  5. Про що поговорити на роботі під час перерви – українські блогерки, які заслуговують на увагу з боку ваших колег

Про що поговорити на роботі під час перерви – українські блогерки, які заслуговують на увагу з боку ваших колег

29.07.2022 397
Про що поговорити на роботі під час перерви – українські блогерки, які заслуговують на увагу з боку ваших колег

Про що поговорити на роботі під час перерви – українські блогерки, які заслуговують на увагу з боку ваших колег

29.07.2022     397

Портал Jobs.ua продовжує серію публікацій, спрямованих на популяризацію україномовного контенту. В цій статті ви дізнаєтеся про чудових українських блогерок, про яких варто згадати в розмові з колегами під час перерви на роботі.

Емма, Яна і їхній YouTube-проєкт «Палає»

Емму Антонюк та Яну Брензей можна віднести до молодого покоління українських блогерок, які пропонують увазі глядачів обговорення актуальних тем. Ці чудові жінки займаються насправді дуже важливою роботою, адже російську блогосферу потрібно витісняти з просторів українського сегменту YouTube (і не тільки ютьюбу, зрештою), в тому числі і в такий спосіб.

Подивіться також проєкт Емми Антонюк «Це ніхто не буде дивитися» – інтерв’ю Емми з відомими людьми, коли в розмові так чи інакше зачіпаються теми книг. Емма й сама дуже начитана людина, і любить запрошувати гостей, які охоче поділяться прочитаними книгами і порадять глядачам корисну, важливу, актуальну літературу.

І про книжковий клуб Емми та Яни.

Дівчата один раз на місяць влаштовують книжковий клуб, в прямому ефірі обговорюючи книгу, яку вони разом із глядачами читали впродовж минулого місяця. Кожен з вас може прочитати пропоновану в обговоренні книгу і прийти на їхній ефір в інстаграмі, щоб обговорити книгу і поділитися враженнями про неї.

Також зазначимо, що наразі YouTube-проєкт «Палає» активно розвивається, аудиторія каналу налічує майже 70 тис. підписників, їхня кількість невпинно зростає. Бажаємо дівчатам успіхів та рухаємося далі.

krapka.krapka

Цю прекрасну в усіх сенсах блогерку звати Софія, а в підзаголовок, як ви вже зрозуміли, винесена назва її інстаграм-акаунту. Софія про себе зазначає, що вона «амбасадорка всього українського», – і це дійсно так. Її дописи про українських митців та українську культуру минулих століть полюбили понад 64 тис. читачів. Приміром, нещодавно Софія зробила декілька дописів про життя і творчість Марії Примаченко, про Казимира Малевича, про культуру за ґратами, або українські митці примудрялися не лише виживати в нелюдських умовах заслань та ув’язнень, а ще творити нетлінні шедеври.

І якщо ви просто з цікавості зайдете на сторінку Софії в інстаграмі і вирішите підписатися на неї, не забудьте порадити її акаунт своїм колегам на роботі. Ми повинні ділитися один з одним найкращим, а такі блогерки роблять велику просвітницьку роботу, руйнують міфи, які створювалися ще радянською пропагандою, і показують силу і чарівність української культури в своїх дописах.

yivgaa

Знайомтеся, так називається акаунт Євгенії Гавришенко, художниці та, за її власним визначенням, «Амбасадарки деколонізації України», а також руйнівниці міфів та людини, яка пише дипломну роботу про шароварщину.

Так, її інстаграм-сторінка не настільки популярна, як у Софії – 10 тис. читачів – але її дописи теж цікаві, пізнавальні та актуальні. Теж можуть збагатити вас інтелектуально і розповісти про українську культуру та видатних діячів минулого щось таке, про що ви ніколи й не здогадувалися. Словом, підписуйтеся і знайомтеся з влучними дописами цієї блогерки, рекомендуйте її колегам на роботі, щоб кількість аудиторії Євгенії Гавришенко продовжувала невпинно зростати.

Читайте также

  • Талановиті українці, хто кине виклик Labubu?17 Июль, 2025

    Пропонуємо вам зануритися в історію появи сенсаційної іграшки, а також з’ясувати, в чому полягає секрет її популярності.

  • Як стартувати в геймдеві?16 Июль, 2025

    Ігри цікаво не лише грати, а й розробляти. Вас приваблює сфера геймдеву, хочете спробувати себе в розробці комп’ютерних чи мобільних ігор? Давайте поговоримо на цікаву тему, а саме з чого розпочати в геймдеві новачку.

  • Як за допомогою хобі та нових ідей адаптуватися до викликів сьогодення?15 Июль, 2025

    Кризові ситуації через біль і його долання дають потенціал для росту. Розглянемо разом з Jobs.ua, як за допомогою хобі та нових ідей адаптуватися до викликів сьогодення.

  • Hustle culture, або «культура метушні»: коли трудоголізм — це вже занадто?13 Июль, 2025

    Бути захопленим своєю роботою — безумовно, це добре. Прагнути успіху і повсякчас зростати в своїх досягненнях — теж добре. Але чи існує та грань, за якою трудоголізм починає приносити більше шкоди, аніж користі?

  • Опануйте англійську з чатом GPT за 3 місяці12 Июль, 2025

    Вивчити англійську за допомогою штучного інтелекту за 90 днів — вигадка чи реальність? Відповімо на це питання на порталі працевлаштування Jobs.ua, а заодно розглянемо набір корисних підказок, щоб вивчати іноземну мову швидше, ніж у додатках.


↑ Наверх