RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Новости Украины и мира
  4. Новости
  5. Проект допомоги українкам, які втратили роботу внаслідок війни

Проект допомоги українкам, які втратили роботу внаслідок війни

11.08.2022 297Автор: Лоліта Платошкіна
Проект допомоги українкам, які втратили роботу внаслідок війни

Проект допомоги українкам, які втратили роботу внаслідок війни

11.08.2022     297Автор: 

Друзі, за період повномасштабної війни майже 40% українців залишились без роботи. Половина з них й досі знаходяться в пошуку постійного місця заробітку і більша частина з них це жінки, які наразі перебувають в складному становищі, не маючи ані джерел постійного заробітку, ані можливостей для професійного росту. І це не інертні байдужі до свого випадкового статусу жінки: понад 88% мають зацікавленість та бажання навчатися чи перекваліфікуватися під потребу сучасності; 53% хотіли б знайти роботу з повною зайнятістю вже зараз.

Наразі в державі працюють багато проектів, що націлені на допомогу в працевлаштуванні чи підтримці українців, що втратили майно чи робоче місце. Це досить важливі проекти, що націлені допомогти та підтримати українців в кризовий для всієї країни час. З 11 серпня запустився ще один, допомоги жінкам та дівчатам, які відчувають труднощі в пристосуванні до нових обставин, але хочуть знайти в собі сили й мотивацію перейти до активних дій - Women For The Future. Розроблений Happy Monday за підтримки проекту ООН Жінки «Трансформаційні підходи для досягнення гендерної рівності в Україні», що фінансується Урядом Швеції, та в співпраці з Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, покликаний допомогти українкам в пошуках нового місця роботи, в пошуках себе. Цей проект містить цілий курс самозарадності та адаптації до життя та мотивації в часи невизначеності.

Зміст курсу для жінок, які шукають роботу

Хоча проект створений для жінок та дівчат долучитися до нього може будь-хто: українки, які мають потреби в пошуку роботи, компанії, які зацікавлені в створенні робочих можливостей для жінок, кар’єрні ментори, які хочуть допомогти жінками на шляху пошуку робочих місць.

Курс охоплює вісім лекцій за темами: 

  1. Психологія воєнного часу: як мінімізувати наслідки війни.
  2. Як допомагати собі й дітям в умовах війни.
  3. Мозкова діяльність в умовах війни: вплив на побут та роботу.
  4. Резилієнс як здатність відновлюватися після життєвих криз та втрат.
  5. Принципи професійної адаптації – алгоритм для пошуку себе в нових соціально-економічних умовах.
  6. Як планувати життя в умовах війни та постійних змін.
  7. Усвідомлена комунікація під час війни: як спілкуватися з іншими, аби підтримувати та мати підтримку.
  8. Як знайти опору в собі під час війни.

Самі лекції пройдуть у форматі YouTube-трансляцій з 11 серпня по 29 вересня 2022 року, і в межах кожної заплановані відповіді на важливі питання, що турбують учасниць сесії. Крім цього також заплановані наступні активності:

  • вебінари з питань працевлаштування та професійного розвитку,
  • індивідуальні та групові консультації з питань працевлаштування,
  • програми професійної перекваліфікації за різними сферами діяльності,
  • закрита спільнота з експертами, які надаватимуть фахові поради щодо кар’єрного розвитку та пошуку місця роботи.

Щоб потрапити на курс необхідно заповнити спеціальну гугл-таблицю. При цьому є можливість у кожної учасниці обрати прослуховування як всіх лекцій курсу так і тільки тих, що цікавлять їх особисто.

Класно, що з’являється більше проектів, що націлені на підтримку українок і посилення їх економічної можливості в Україні чи пошук роботи за кордоном.

Читайте также

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 Ноябрь, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 Август, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?


↑ Наверх