Міністерство аграрної політики України розробило комплекс заходів, спрямованих на забезпечення продовольчої безпеки нашої країни. Серед таких заходів, зокрема, рекомендації для аграріїв щодо вчасного та безпечного проведення весняно-польових робіт в умовах воєнного стану. Портал з пошуку роботи та працевлаштування Jobs.ua дізнавався, які основні положення розроблених Мінагрополітики рекомендацій.
На жаль, уже відомі випадки, коли сільськогосподарська техніка наїжджала на міни, залишені російськими окупантами. Приміром, 27 квітня на Київщині під час польових робіт підірвався трактор. На щастя, водій трактора вижив, а от трактору не пощастило – його фактично розірвало надвоє. І це не поодинокий випадок: 14 квітня на Чернігівщині на міні підірвався трактор з причепом. Тракторист, на жаль, загинув на місці. Тому найперше і найважливіше, що потрібно запам’ятати жителям Чернігівщини, Харківщини, Сумщини та Київщини – не пересуватися сільськогосподарським транспортом узбіччями, лісосмугами та нерозораними полями, адже вони можуть бути заміновані. Нагадуємо, що при виявленні підозрілих предметів негайно телефонуйте ДСНС або в поліцію, але в жодному разі не торкайтеся цих предметів. В такій ситуації повинні працювати професіонали.
Для забезпечення усіх належних умов праці під час проведення весняно-польових робіт в умовах бойових (воєнних) дій агропідприємствам рекомендовано дотримуватися наступних заходів безпеки:
Дотримуйтеся чіткого алгоритму дій, якщо на території сільськогосподарських угідь виявлено щось підозріле:
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?